Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 22 - 30 januari Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag 09.00 u 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Ties Joosten, Gerrit Rutten, Theodora van Arsen- Loonen, Mia Houba, overl. ouders Broekmans-Bovee, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen Jean Potten, overl. familie Kleuskens-Thoone, Anna Graat-Verhaag (namens familie Vermeulen-van Gemert), Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie (Gem. koor) Voor overledenen Voor 'n voorspoedige genezing van een zieke Pierre Vandevenne en overl. familie Vandevenne- Vermeulen Piet Direks Uit grote dankbaarheid Jac v.d. Munckhof, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels Zondag 08.30 u. Rogier Peeters, Marco Janssen, Roel v.d. Berg, Emil Moure 10.00 u. Marjolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten, Judith Philipsen Gelezen in ons Bisdomblad "De Sleutel" Humor in de pastoraal Een pastoor hield er eens een kapelaan op na waar hij helemaal niet goed mee overweg kon. Er vielen vaak niet mis te verstane woorden. Op zekere dag maakte de kapelaan het zo bont dat de pastoor tegen hem zei: "En nou eruit en nooit meer erin". Een goed jaar later kwam de pastoor te overlijden en ondanks alles ging de kapelaan toch naar de begrafenis, ledereen liep langs het graf en gooide een schep aarde op de kist. Toen de kapelaan aan de beurt was, zei hij, terwijl hij wat aarde op de kist gooide: "en nou erin en nooit meer eruit!!" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3