LIMBURG Afdeling Oostrum Geeststraat 1 5807 AR Oostrum telefoon 8 38 89 Contributie 1994 \X Er is al weer een jaar voorbij. Voor 1994 heeft het bestuur de contributie voorlopig vastgesteld op 15.00 p.p. Binnenkort zullen de bestuursleden bij de leden aankloppen en een bankgiro ter ondertekening aanbieden. U kunt natuurlijk ook contant betalen. Bent u als 55+ nog geen lid, dan is het nu tijd je aan te melden. Op de TV heb je kunnen zien dat zelfs dhr. Ruud Lubbers al lid is van de KBO. Samen sterk is het motto van de KBO die de belangen van alle ouderen wil behartigen. Carnaval 1994: De traditionele karnavalsmiddag is dit jaar op donderdag 10 februari om 14.00 uur in het Gemeenschapshuis. Zorg datje dat mee kunt maken. Jaarvergadering en bestuursverkiezing: De najaarsvergadering is gepland op woensdag 9 maart 1994. Op deze vergadering staat ook weer een bestuursverkiezing op de agenda waarbij twee vacatures te vervullen zijn. Als er mensen zijn die zich aktief in willen zetten voor de ouderen, dan kan men zich als kandidaat voor het bestuur aanmelden. Bedevaart naar de Smakt: Volgens plan is dat op 23 maart 1994. Als het goed weer is per fiets, als het regent per auto. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ^Zoals u misschien heeft gehoord of gelezen, heeft Oostrum er sinds 1 januari leen ponyclub bij. En het afgelopen weekend tijdens een dressuur-weekend in Ysselsteyn beet Koos Derks met zijn pony Nikita de spits af. En het ging hem lang niet slecht af. In de Kur op muziek Pas de Deux behaalde hij samen met Josje Roefs uit Leunen een fraaie 6e prijs. In de klasse B2 werd hij 7e. Koos, proficiat en nog veel succes in de toekomst. Voor de Limburgse Kampioenschappen Indoor dressuur in Susteren heeft zich in de klasse M2 geplaatst Judith Janssen met haar paard Eros. Judith veel succes. Maandag 24 januari om 20.00 uur in het AMC is de jaarvergadering. Op de agenda staan o.a. de volgende punten: Oefenterrein, Instruktie, Bestuursverkiezing en natuurlijk het 60-jarig bestaan. Over het 60-jarig bestaansfeest zult u het komend jaar nog wel het een en ander te horen krijgen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11 KBO Nobel nieuws

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 11