ren. Vanzelfsprekend speelt ook onze parochie hierop in. Kerkbestuur en Financiële Kommissie mogen jaarlijks rekenen op een grote groep vrijwilli gers, die dit jaar vanaf 12 januari bij U een enveloppe met deelnameformulier zullen bezorgen. In de week van 16 tot en met 22 januari komen deze vrijwilligers de retourenveloppe weer bij U ophalen. Met voldoening stellen wij vast dat binnen onze parochie sprake is van een grote betrokkenheid, zowel ten aanzien van kerkbezoek als deelname aan de aktie Kerkbalans. Het jaar 1993 was voor onze parochie een wel heel bijzonder jaar. Recentelijk heeft U in Oostrums Weekblad nog kunnen lezen, dat de aktie voor het Restauratiefonds van onze kerk buitengewoon ge slaagd is. Het resultaat bedraagt afgerond 89.000,-. Het stemt dan ook tot grote voldoening dat wij kunnen vaststellen dat de aktie Gezinsbijdragen 1993 een opbrengst te zien gaf van 58.000,-. Een resultaat waarop wij als parochie met recht trots kunnen zijn. Wij ervaren dit alles dan ook als blijk van een grote betrokkenheid bij het parochiële gebeuren. Een welgemeend woord van dank is dan ook op zijn plaats! Dit alles is dan ook voor ons voldoende reden om de aktie Kerk balans 1994 ook weer met vertrouwen tegemoet te zien. Om de vele vrijwilli gers terwille te zijn, vragen wij U om de retour-enveloppe gereed te leggen, zodat de rondgang voor hen niet meer tijd in beslag neemt dan nodig is. Bij voorbaat dank voor Uw medewerking. Mochten er Uwerzijds vragen zijn over een en ander; neem dan gerust kontakt op met de leden van het Kerkbestuur en/of Financiële Kommissie. Het Kerkbestuur en Financiële Kommissie van de R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum. "O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 13 jan. Jaarvergadering kienen LVB 15 jan. Prinsenbal 18 jan. Jaarvergadering OVB 18 jan. Jaarvergadering en kienen OVB 21 jan. Uitwisseling met "de Voskes" Meerlo karnavalsver. 22 jan. Jeugdprinsenbal 25 jan. Voorlichting folklore LVB 29 jan. Aldewievebal 01 febr. Lezing over herverdeling van betaalde en onbetaalde arbeid OVB 05 febr. Optreden in Beukenrode Aostrumse Zangkompeneej 05 febr. Receptie prins???? 07 febr. Carnavalsconcert door de Harmonie 08 febr. Dorpsraad-Werkcomité 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4