Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte l zondag 15-23 januari zaterdag 19.00 u. Erna van Rattingen-Soulimans, Harry Graat en Anna Verhaag (namens gezusters Broers), Fien Broeren Kersten, Wim Pluk, Martien Vermeulen, jaard. Toon Thielen, Toon Muller, overl.fam. Janssen-Wolters, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, overl. ouders Poels-Janssen, jaard. Mia Hermans-Voer- mans, Leo Coppens (namens de buurt), Nel v.d. Berg- Linskens, Huub v.d. Venne, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse tam. (Koor Harmony). Overl. ouders Jans-Verheggen Overl. ouders de Kleijn-Herregraven, Herman Verheyen, Jan Verheyen, Johanna Baltussen-Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie,(Herenkoor). 09.00 u. Wies Janssen 09.00 u.Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen 09.00 u. Toos Bernaerts Toon Thielen Hanneke van Arsen-van Soest Ties Joosten, Gerrit Rutten, Mia Houba, Theodora van Arsen-Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl. ouders Broekmans-Bovee. 08.30 u. 10.00 u. maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten zaterdag 19.00 u. zondag 08.30 u. Tom Rouwette, Niels Cox, Richard Duin, Niels Nielen Maurice van Mill, Wim Clephas, Paul v. Haeren, Noud v.d. Mortel 10.00 u. Linda v.d. Wielen, Iris v. Dijk, Susan Janssen, Maud Lepsi R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum Aktie Kerkbalans 1994 Onder het motto: "omdat je geeft om je kerk" wordt in de week van 16 tot en met 22 januari 1994 de jaarlijkse landelijke aktie Kerkbalans gehouden. Deze jaarlijkse aktie wordt georganiseerd door zeven Kerkgenootschappen in Nederland; de uitvoering is in handen van de plaatselijke Parochie. De opbrengst komt dan ook ten goede aan het plaatselijke parochiële gebeu- 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3