Hengelsportvereniging ^'t Alvertje", Oostrum Op vrijdag 21 januari om 19.00 uur in het clubhuis zaal van Dijk te Oostrum is er een bijeenkomst voor de leden die regelmatig aan de wedstrijden deelnemen. Ook voor de leden die aan de wedstrijden van de korte hengels deelnemen. Aan de orde komt o.a. het wedstrijdrooster, waar te vissen en het reglement. Sportvisakte en vergunningen zijn verkrijgbaar bij de secretaris H. Lenssen Allegrostraat 7 Venray, tel. o4780 - 8 76 06. De leden die de contributie 1994 nog niet voldaan hebben vragen wij dit te doen door overmaking op de ontvangen accept-girokaart. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- - JEUGDCARNAVAL JEUGDCARNAVAL JEUGDCARNAVAL Dag mensen van Oostrum, Op 22 januari wordt de regeerperiode van prins Bas I over alle jeugdige karklingels en Karklingelinnekes beëindigd. Natuurlijk zal er dan ook een opvolger aan Oostrum gepresenteerd worden. Maar wie wordt nu de opvol ger van prins Bas I? Voordat dat bekend wordt op 22 januari komen wij in de week van 17 tot 21 januari bij u langs zodat u een gokje kunt wagen. Natuur lijk is het voor veel mensen moeilijk om te raden maar anders was het ook geen gokje. Hieronder volgt een lijstje met 10 namen waaronder de nieuwe jeugdprins. Voor elke naam die u aankruist vragen we 1 De opbrengst komt geheel ten goede aan het jeugdkarnaval. Voor de mensen die langs de deur komen is het prettig als u onderstaand lijstje alvast invult en klaarlegt. Degenen die het goed raden maken kans op één van de rijkelijk gevulde knapzakken die door de nieuwe jeugdprins persoonlijk bezorgd worden. Wij wensen u een fijne karnaval en veel succes!! Gijs Wijdeven Mark van Dijk Naam Mark Broeren Alex Zweden Jip Swinkels Adres Roy de Kleijn Michel Claassen Roel Kessels Maurice Duyn Robert Janssen JEUGDCARNAVAL JEUGDCARNAVAL JEUGDCARNAVAL 17

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 17