8srtó Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 Valkenkampstraat 20 Jeugdvoetbal Programma zaalvoetbal zaterdag 8 januari 1994: Gymzaal Oostrum Gymzaal Oostrum Vincent v. Gogh Instituut Vincent v. Gogh Instituut De aangeleverde kopy dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopy dient getypt/ in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. 10.00-11.00 uur E2 |H.00-12.00 uur C1 18.00-19.00 uur E1 19.00-20.00 uur D2 Uitslagen jeugdvoetbal zaterdag 18 december 1993 Wilhelmina'08 A - Oostrum A1 4-1. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. t FAIR PLAY jeugdcarnaval - jeugdcarnaval - jeugdcarnaval - jeugdcarnaval Beste jonge mensen van Oostrum. De carnaval moet nog beginnen en er is bij de organisatie nu al iets mis gegaan. Op 5 januari j.l. is namelijk al de bijeenkomst geweest voor jeugdraad van elf en jeugdboerenbruiloft. Hiervoor heeft echter geen oproep jn dit blad gestaan (foutje, vergeten). Via een andere weg hebben wij toch geprobeerd om met de betrokkenen in contact te komen. Om te voorkomen dat we mensen vergeten en zodoende tekort doen willen we jullie alsnog een kans geven om mee te doen. Heb je interesse, neem dan contact op met Marlies (8 52 79) of Renate (1 23 18). Het gaat dus om deelname aan de jeugdraad van elf (meiden die voor het tweede jaar naar de middelbare school gaan) of deelname aan de jeugdboerenbruiloft (jongens en meisjes die voor het eerste jaar naar de middelbare school gaan). Onze verontschuldigingen voor deze ongebruikelijke gang van zaken, maar laat dit vooral geen reden zijn om niet te reageren, want je weet niet wat je mist. jeugdcarnaval - jeugdcarnaval - jeugdcarnaval - jeugdcarnaval -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 9 KNVB coaching in gedrag is ook O i .v.viv»

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 9