Actie t.b.v. groot onderhoud aan kerk succesvol afgesloten. Met het einde van het jaar hebben we gemeend de actie, die tot doel had geld in te zamelen ten behoeve van het groot onderhoud aan de kerk, definitief te moeten afsluiten. Het resultaat is indrukwekkend! Bij het van start gaan van de actie hadden we een totale behoefte van 95.000,- welke wij voor een groot deel middels donaties hoopten te kunnen financieren. Hierbij gingen we er van uit dat donaties voor meer dan de helft in de vorm van renteloze leningen zouden worden gedaan. Nu we de eindbalans opmaken staat er een bedrag van maar liefst 89.100,- zodat onze totale behoefte in een keer nagenoeg is gedekt! Bovendien bestaat dit bedrag voor meer dan 70.000,- uit pure giften waar niets op afgelost hoeft te worden. Met een gerust hart kunnen we nu werken aan de afronding van het grote onderhoud van onze parochiekerk. Het zal u opgevallen zijn dat de eerste fase van dit onderhoud inmiddels is afgerond. Waar u zo gul financiën ter beschikking heeft gesteld doet het ons deugd u mede te kunnen delen dat, ondanks allerlei "meer en minder werk", per saldo deze onderhoudsfase keurig binnen de begroting is afgewerkt. Verdeeld over de komende 6 jaren zullen nog twee fasen van (iets kleiner) onderhoud verricht worden. Het was ongunstig alles in een keer te laten doen. Het bestuur van de Stichting tot Instandhouding Eigendommen Parochie O.L.Vrouw Geboorte is u zeer dankbaar voor alle steun die u dit belangrijke jaar ten behoeve van het onder houd van de kerk zo gul gegeven heeft. Wij wensen u het allerbeste voor 1994. Henk Raedts, Jan Janssen, Maarten Meulendijks -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- J. Magermans wint driebanden-toernooi. Tussen Kerstmis en Nieuwjaar werd ons traditionele driebandentoernooi gehouden. Het begon gemoedelijk, maar op het einde was de spanning te snijden. Al bij de voorrondes moesten de beste plaatsen met penalty- schieten worden bepaald. Dit resulteerde tenslotte tot de halve finales tussen J. Magermans en E. v.d. Venne en tussen H. v. Dijk en P. Verhagen, de strijd tussen Jo en Edmond werd eigenlijk beslist door het feit dat de laatstgenoemde in een vormcrisis verkeerde en Jo de wedstrijd al in een vroeg stadium besliste. De andere halve finale werd met een sterke opening van Hans beslist. Pieter moest te lang op de eerste caramboles wachten om nog gevaarlijk te worden. Voor de 3e en 4e plaats was het Edmond die op tijd de crisis te boven was en Pieter naar de 4e plaats verwees. De finale was zondermeer een van de spannendste en beste tot nu toe. Hans opende zeer sterk met liefst 8 caramboles in 3 beurten. De wedstrijd duurde uiteindelijk maar 9 beurten. Beiden wisten met uitstekende gemiddeldes (Jo 0,888 - Hans 1,222) de te behalen caramboles te maken, zodat een barrage deze eindstrijd moest beslissen. In deze barrage was het alsof Hans al z'n kruit in voor gaande wedstrijden verschoten had, en werd Jo de winnaar. Proficiat. Eindstand: 1e J. Magermans-gemiddelde 0,270 2e H. v. Dijk - gemiddelde 0,370 3e E. v.d. Venne - gemiddelde 0,571 7

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7