zondag 08.30 u. Erik Schuurmans, Paul de Beer, Ralph Kessels, Martijn Kempen 10.00 u. Linda Camps, Lieke Ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels Bedankt. Heel hartelijk dank voor de zeer vele Kerst- en Nieuwjaarskaarten met heerlijke wensen. Het heeft mij bijzonder goed gedaan. Kerstgeschenk. Hebt u nog gedacht aan het kerstgeschenk voor onze zuster Truus Lemmens7 U hebt tot en met zondag nog de gelegenheid om uw bijdrage te storten in de offerblok in de Maria-kapel. Maakt ze blij en gelukkig. Kerstmis voorbij. Met echte, diepe voldoening mogen we terugzien op heel fijne kerstdagen in onze kerk. De kerstvieringen op de vooravond van Kerstmis waren schitte rend zowel wat de zangkoren en harmonie, als de grote opkomst betreft. Wat mij maar ook anderen opviel, was dat zeer vele kinderen en jongeren deze diensten bijwoonden. Dit heeft mij en ook vele anderen geweldig goed gedaan Het waren drukke dagen, maar ook zeer fijne dagen. Nogmaals hartelijk dank aan al degenen die zich voor deze kerstvieringen ingezet hebben. Als ik anderen nodig heb voor wat dan ook, staan allen en altijd klaar. Heerlijk pastoor te zijn in zo'n parochie. Het jaar 1994. Wat het nieuwe jaar 1994 zal brengen? Voor jou en mij persoonlijk, voor ons gezin, voor onze familie, voor onze parochie, voor ons land en de wereld.... we weten het nog niet. "Veel heil en zegen" hebben we elkaar in deze dagen toegezegd. Ja, hee ^qraag willen we ons gelukkig voelen. Laten we wel beseffen: heil en zegen komen niet van buitenaf, maar van binnenuit, vanuit onszelf. Danken we God en elkaar voor het goede dat we van Hem en van elkaar mochten genie- Bidden we God dat we met elkaar, dus mèt Hem èn met onze medemensen vertrouwvol en vol goede moed het nieuwe jaar aandurven. Moge het zijn tot "heil en zegen" voor ons allen. uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5