tegelijk met de gemeenteraadsverkiezing weer een enquête gehouden. Aan de hand hiervoor zal opnieuw beslist worden waar in de toekomst het kermisterrein zal zijn. Oostrums Weekblad. Twee weken voor kerstmis krijgt ieder gezin in Oostrum het Oostrums Weekblad in de bus. Mensen die nog niet geabonneerd zijn kunnen op deze manier kennis maken met ons dorpsblaadje. Vanaf 1 januari krijgen weer alleen abonnees het krantje in de bus. M. Wilms -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 8 -16 januari 1994. zaterdag 14.00 u. zondag 08.30 u. 10.00 u. Uit dankbaarheid bij 25 jarig huwelijk Jeuken- Fleurkens (koor Harmony) 19.00 u. Overl. ouders Graat-Verhaagh, Theodora v. Arsen- Loonen, Ties Joosten, Gerrit Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Jans-Verheggen Jaard. Lei Janssen, Fien Broeren-Kersten, gest. jaard. overl. ouders van den Hoogenhof-Spreeuwenberg, gest. jaard. Jacobus Wilms en Wilhelmina Lemmen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Gem. Koor). Tot zekere intentie Voor de familie T. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen, uit dankbaarheid. Herman de Kleijn. Tot intentie van de L.V.B. Hanneke van Arsen-van Soest Overl. familie Janssen-Wolters, Papa en Moeke Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, overl. ouders Poels-Janssen, jaard. Mia Hermans-Voermans, Leo Coppens (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten: zaterdag 14.00 u. Susan Janssen, Maud Lepsi 19.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken, Maud Kessels maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. 09.00 u. 19.00 u. 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4