limburgse vrouwenbeweging Donderdag 13 januari jaarvergadering kienen 19.00 uur H. Mis. (Na de H. Mis gaan we naar het gemeenschapshuis). Programma: Jaarvergadering en bestuursverkiezing Aftredend: M. Volleberg, niet herkiesbaar L. L. Linders, niet herkiesbaar M. Verheyen, herkiesbaar. Er zal een nieuwe voorzitter uit het bestuur gekozen worden. ^Nieuwe bestuursleden kunnen zich tot aanvang van de vergadering bij een v van de bestuursleden opgeven. Na de jaarvergadering gaan we verder met kienen. Dames, denk aan de 35,- contributie. Dinsdag 25 januari, bezinningsdag, de Kleine Loef Vredepeel. Thema: Wat is waardevol? Vrouwen op zoek naar haar christelijke bronnen. 09.45 uur De koffie is klaar. 10.00 uur Opening door de kringvoorzitter toelichting op het programma door Joke Verkuijlen 11.00 uur Gesprek in kleine groepjes 12.30 uur Gezamenlijke lunch 13.30 uur Lijnen naar de toekomst Hoe geven we ons geloof door aan de generatie die na ons komt. Joke Verkuijlen zal hier een inleiding over houden. 14.15 uur Uitwisseling van gedachten in kleine groepen 15.30 uur Gezamenlijke gebedsdienst 16.00 uur Sluiting. U kunt zich opgeven tot 16 januari bij B. Direks tel. 8 10 96. De kosten bedragen 25,- pp. incl. lunch en koffie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aan de inwoners van Oostrum. U hebt de laatste tijd veel gehoord over het niet meer mogen houden van bijeenkomsten van persoonlijke aard zoals bruiloften en recepties in het gemeenschapshuis te Oostrum. De reden hiervoor is dat per 1 januari 1994 de drank- en horecawet anders wordt toegepast. Om de voortzetting van het gemeenschapshuis te blijven garanderen en u als inwoners voor het houden van bruiloften en recepties e.d. niet naar de vreemden te hoeven sturen, is per 1 januari 1994 door het stichtingsbestuur van het gemeenschapshuis een BV opgericht die commercieel mag optreden en dus ook bruiloften en recepties in het gemeenschapshuis mag houden. Voor inlichtingen en eventueel vastleggen van deze bijeenkomsten kunt u contact opnemen met 13

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 13