Aan alle kinderen uit Oostrum! De redactie van de carnavalskrant is weer druk bezig een mooie krant te maken. Wat we eigenlijk elk jaar missen zijn een paar bladzijden die door jeugdige Karklingels en Karklingelinnekes verzorgd worden. Daarom nodigen we jullie uit een mooie tekening, een mop of een verhaaltje over de carnaval in te sturen. De origineelste inzendingen worden in de carnavalskrant van 1994 gepubli ceerd. Trouwens, je vader of moeder mogen best een handje helpen. Je kunt je bijdrage inleveren bij Vorst Bert, Vlasakker 12. Graag vóór 15 januari a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Prins Raoje K Wie wert den neeje Prins van Aostrum, Lull en d'n Boshuuze??? Raoje kunde vur iëne guide per naam tot 1 kwartier vur ut uutkomme van d'n neeje Prins, beej: 't Allemans Cafee Cafee-zaal van Diek len ut parochiehuus onder ut prinsebal De helft van den opbrengst wert as priezegeld an de winnaar(s) uutgekierd. Prins Raoje Optocht Optocht# Optocht Optocht Optocht De muziek lupt vurop de prinsewaage sluut de reej en dor tussenien zien nog schonne pletskes vreej. Ook dit jaar doen we weer een oproep om in grote getale aktief deel te nemen aan de optocht op carnavals-zondag. Van de deelnemers horen wij ieder jaar weer na afloop dat het zo "verrekte plezierig was". Dus Zijn er reeds vast omlijnde plannen neem dan kontakt op met Wien Staaks tel. 8 81 44 of Paul van Bergen tel. 1 21 79 voor opgave. Optocht. Optocht Optocht# Optocht Optocht Optocht 11

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 11