Misdienaarsbeurten Zaterdag Nieuwjaarsdag 10.00 u. Marjolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten, Linda v.d. Wielen 19.00 u. Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg, Marco Janssen Zondag 2 januari 08.30 u. Iris van Dijk, Judith Philipsen, Annet Jeucken, Susan Frederix 10.00 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels, ElsBasten Je kerkdiensten met de Kerstdagen 1De Kerst-Gezinsmis: vrijdagavond 24 december om 19.00 uur. Veel kinderen van onze basisschool doen aktief mee aan deze viering. Het zal een viering worden met volop licht en allen die deze viering bij wonen zullen ook daags daarop nog kunnen genieten van het licht van deze gezinsmis in de huiselijke kring. Leden van onze Gezinsmis commissie zullen U bij de ingang van de kerk gratis een boekje aanbie den, waarin de volledige tekst van deze viering staat afgedrukt, alsook de liederen die door U allen kunnen worden meegezongen. Deze viering zal worden opgeluisterd door ons koor "Harmony" en het Jeugdorkest van onze Harmonie. Vanaf 18.30 uur Kerstmuziek en zang. Behalve voor hen die aktief meedoen aan deze viering, zijn er geen plaatsen gereserveerd. 2) De zgn. Nachtmis, vrijdagavond 24 december om 22.30 uur. Vanaf 22.00 uur Kerstmuziek en zang. Deze H. Mis wordt opgeluisterd door ons Gemengd Koor en onze Harmonie. Er zijn ook in deze H.Mis geen plaatsen gereserveerd, behalve de eerste bank links voor gehandi capten. *>3) Eerste Kerstdag (zaterdag 25 december) is er maar één H. Mis en wel om 10.00 uur, deze wordt opgeluisterd door ons koor Harmony. 4) Tweede Kerstdag (zondag 26 december) om 8.30 uur een stille H. Mis. Om 10.00 uur de Hoogmis, opgeluisterd door ons Gem. Koor. Kerstgeschenk voor onze nog enige Oostrumse Missiezuster: Truus Lemmens Voor de vele noden in onze hedendaagse wereld zijn er de laatste tijd heel wat bedelbrieven ook bij U in de bus gekomen en hebt U Uw hart reeds laten spreken voor hen die in de grootste ellende verkeren. Toch meen ik dat we ook dit jaar - zoals zo vele vorige jaren - onze Oostrumse missiezuster Truus Lemmens, die zo'n prachtig maar ook zo'n zwaar en moeizaam werk verricht 5

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 6