Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 24 december -1 januari Vrijdag Zaterdag Zondag J Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag (24 december) Kerstavond 19.00 u. Piet Philipsen, Tiny Cremers-Philipsen, Noud Cremers, Jo Janssen, Sraar Poels, overl. familie Claessens-Drabbels, Jan Nielen, Peter Nielen, Theodora van Arsen-Loonen, overl. ouders Camps- Wolters, overl. ouders Haegens-van Lin (Koo Har mony en Jeugdorkest van onze Harmonie) 22.30 u. Harry Thuijls, Peter Haans, overl. ouders Linders- Hendriks, overl. ouders Broekmans-Bovee, Hendrik en Jo Jeucken en overl. familie (Gem. koor en Harmonie) Eerste Kerstdag 10.00 u. Fien Broeren-Kersten, Piet Litjens, overl. ouders de Kleijn-Herre Graven, Herman de Kleijn, Herman Ver- heijen, Johanna Baltussen-Peeters, Martien Ver meulen, Toon Thielen, overl. ouders Jans-Verheggen (Koor Harmony) Tweede Kerstdag 08.30 u. Jan v.d. Berg, overl. ouders Jans-Verheggen 10.00 u. Overl. familie Madou-v. Eisen, jaardienst Toon Camps, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. koor) Wies Janssen Toos Bernaerts Herman de Kleijn Voor 'n zieke Oudejaarsavond 19.00 u. Jeu Arts, uit dankbaarheid voor het behoud van het geloof in onze gezinnen, tot bijzondere intentie en uit dankbaarheid (Koor Harmony) 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Misdienaarsbeurten Vrijdag 24 december: 19.00 u. Marjolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten, Linda van der Wielen 22.30 u. Paul de Beer, Ralph Kessels, Maurice van Tom Rouwette 3 t.

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4