Parochie - Contactraad Verlegen om een praatje Naast het kerkbestuur zijn er in Oostrum veel mensen die vrijwillig en belan geloos een taak verrichten in onze parochiegemeenschap. Dank zij het werk van deze mensen kunnen we ook in onze tijd samen kerk zijn. Ook de leden van de parochie-contactgroep proberen diverse zaken in de Oostrumse gemeenschap te behartigen, n.l. hulp verlenen bij de jaarlijkse processies, contact opnemen met nieuwe bewoners, kerkelijke vieringen ondersteunen, zieken bezoeken enz. Samen kerk zijn is: niet oordelen over anderen, niet een beschuldigende vinger wijzen naar een ander, niet alleen maar in de kerk zijn, maaroog hebben voor die ander, elkaar ondersteunen, hulp ^verlenen, meeleven wanneer ergens verdriet of blijdschap is. Kortom zo ^isam en leven, dat een klimaat geschapen wordt waarin eenieder zich kan vinden. Bent U verlegen om een praatje, hebt U behoefte aan belangstelling, voelt U zich alleen, schroom dan niet één van de volgende personen te bellen. Zij zijn gaarne bereid om U dan te bezoeken. Annie Arts, Geijsterseweg 21a, tel. 8 38 53 Odalies Janssen, Witte Vrouwenstraat 9, tel. 8 57 16 Pastoor de Ceuster, Mgr. Hanssenstraat 18, tel. 8 12 54 Henk Pluk, Mgr. Hanssenstraat 38, tel. 8 57 05 Namens de Parochie-contactgroep wens ik U allen fijne Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar. H. Pluk -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zittingen vrijdag 7 - en zaterdag 8 januari 1994 Er zijn nog een beperkt aantal kaartjes, voornamelijk voor de vrijdag, voorradig. Deze zijn te koop bij het Allemanscafé of op het adres: Randenrade 50, tel 8 41 41. 9 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 10