Toneel te Oostrum Op zondag 28 november a.s. zal toneelgroep "De Vlasbloem" uit Oostrum nog een voorstelling geven van het blijspel "Bokkesprongen". Deze voorstelling is voor elke toneelliefhebber bedoeld en wordt gegeven in het gemeenschapshuis van Oostrum. De toneelgroep zal dit seizoen niet in de schouwburg van Venray optreden daarom deze uitvoering in Oostrum. Korte inhoud: Bokkesprongen is een blijspel in drie bedrijven en is geschreven door D.J. Eggengoor. "De Vlasbloem" zal dit plattelandsblijspel in zijn geheel in het dialect uitvoeren. Het speelt allemaal op het erf van de boerderij van Frederik Schotkikker die er zijn 71ste verjaardag viert. Hij heeft nieuwe buren gekre- gen die anders zijn, die veel van de natuur houden, daarover schrijven en deze bestuderen; tevens helpen ze Frederik met het schoonhouden van zijn boerderij. Zijn neven Harm en Lambert en hun vrouwen en zijn schoonzuster Sijbeltje komen op zijn verjaardag. Tot slot komt er nog een goede bekende van Frederik opdraven maar dit moet natuurlijk een verrassing blijven. Wat dit allemaal voor komische verwikkelingen met zich meebrengt kunt u zien in dit leuke blijspel. Dit spei heeft de toneelgroep met veel succes twee keer opgevoerd in Oostrum en wel op 7 en 8 november j.l. Op deze avonden werden twee leden van de Vlasbloem onderscheiden met de zilveren speld van het NCA met name M. Tacken-Kruysen en A. Linders. Dit in verband met hun 25 jarig lidmaatschap van deze toneelvereniging. De avond begint om 20.00 uur en de entree is 5,- -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 28 nov. 30 nov. 07 dec. I. 14 dec. 15 dec. 16 dec. 16 dec. 18 dec. 18 dec. 19 dec. 21 dec. 22 dec. 30 dec. 02 jan. Intocht St. Nicolaas. O.V.B. Sinterklaasviering. L.V.B. Natuurfilm uit de regio. Het markante van het alledaagse "door W. Loonen." Dorpsraad Werkcomité Bowling L.V.B. Kerststukjes maken. L.V.B. Kerstviering. Kersttoepen V.V.O. 1ste Lustrum 't Allemanscafé. Optreden in de kerk van Geijsteren, Aostrumse Zangkompeneej. 1ste Lustrum 't Allemanscafé. O.V.B. Kerstviering. Kerstviering KBO. L.V.B. Wafelaktie. Nieuwjaarsreceptie 't Allemanscafé.

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5