Agenda november/december 28 nov. Intocht St. Nicolaas Zharmo»^^ 04 dec. Oud papier ophalen 09 dec. Bestuursvergadering 24 dec. Kerstconcert. Aan de kinderen en ouders van de basisschool Hierbij delen wij U mede, dat de komende week een docent van de Muziek school Venray een proefles IVM komt geven. Dit is om de kinderen van groep 6, 7 en 8 een idee te geven hoe een IVM-cursus gegeven wordt en zodoende de kinderen hiervoor enthousiast te maken. Wij willen dit jaar nogmaals een poging wagen een éénjarige IVM-cursus in Oostrum van start te laten gaan. De Muziekschool is bereid dit te doen, als we minimaal 20 aanmeldingen binnen krijgen. Hopelijk wordt dit een succes, zodat we zoveel mogelijk muziek in eigen dorp kunnen gaan organiseren. Op deze manier willen we natuurlijk ook proberen om na de IVM-cursus de leerlingen enthousiast te maken om eventueel een instrument van de harmonie te gaan bespelen, zodat zij na een jaar instrumentale les, al mee mogen gaan spelen in het leerlingen (jeugd)orkest van onze harmonie. Bij aanmelding kan dan met ons overlegd worden, welke instrumenten beschikbaar zijn. Wilt U verder nog informatie hierover (ook voor kinderen die al een IVM-cursus gevolgd hebben) dan kunt U altijd contact opnemen met R. Basten, tel. 8 05 82; zij is de contactpersoon tussen de jeugdleden en Muziekschool. Bestuur harmonie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 20 - 28 november Zaterdag 19.00 u. Harry Achten en overl. fam., overl. ouders Sikes- Rutten, Lucie Raedts, Lies Janssen-Wolters, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Bèr van Dijk, Marion Vermeulen, overl. ouders Camps-Wolters, Toon Thielen, Martien Vermeulen (namens de buurt), overl. ouders Haegens-van Lin, overl. ouders Bonants- Groothuisen, Willem Loonen en Elisabeth van Heijster, Nel v.d. Berg-Linskens, Huub van de Venne, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse fam. (Koor Harmony). Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen 10.00 u. Gest. jaard. Toon Kleuskens, Petronella Derks en Gertrudis Derks, overl. ouders Poels-Janssen, levende en overl. leden van de Harmonie (Harmonie). 3

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3