HARMONIE3 ^/3OOSTRUM Oostrum, 7 november 1993 Beste muziekvrienden, Zoals jullie weten bestaat onze Harmonie Sub Matris Tutela 75 jaar. In het kader van de festiviteiten rond dit jubileum is op 21 november 1993 een St. Caecilia-viering gepland. De viering is bedoeld zowel voor de huidige leden als de oudleden van de Harmonie met hun partner. Het is in feite dus een soort van reünie. Wat is precies de bedoeling? We beginnen om 10.00 u. met een H. Mis die door de Harmonie muzikaal -^opgeluisterd wordt. Aansluitend gaan we naar het Gemeenschapshuis waar s een brunch klaar staat. Na de brunch volgt een gezellig samenzijn. De commissie is bezig met het uitzoeken van oude foto's waarvan een expositie zal worden samengesteld. Mogelijk wordt er tevens een video vertoond met optredens van de Harmonie van vroeger en nu. We dachten dat de oudleden het wel leuk zouden vinden om nog eens een deuntje op een muziekinstru ment te blazen. Om ze daarvoor de gelegenheid te geven zullen er enkele instrumenten aanwezig zijn. Het feest eindigt rond 16.00 u. De uitnodigingen hiervoor zijn al verstuurd. Het kan natuurlijk altijd voorko men dat we iemand vergeten zijn. Mocht dit inderdaad het geval zijn, dan nodigen we hierbij deze mensen uit zich op te geven voor de reünie. Liefst zo snel mogelijk, want de Caecilia-commissie wil graag weten hoeveel mensen er mee doen. Opgeven kan bij Karla Op den Camp, tel. 8 13 10. Sinterklaas-Kerst-Aktie Om de Sint in financieel opzicht tegemoet te komen, om de Oostrumse kinderen van een traktatie te voorzien en om de zieken en de hoogbejaarde mensen van Oostrum met Kerstmis een fruit schaal te overhandigen, zal in de week van 22 tot 28 november door de leden van het Werkcomité een rondgang door Oostrum gehouden worden voor Uw financiële bijdrage. Bij voorbaat dank. Het Sinterklaascomité. 5 OPGERICHT' 1418

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5