Groothuisen, Wilem Loonen en Elisabeth Heijster, Nel v.d. Berg-Linskens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Lies Janssen-Wolters (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Linda Stammen, Marjolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten. Zondag 08.30 u. Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg, Marco Janssen. 10.00 u. Susan Frederix, Iris van Dijk, Saskia Janssen, Bianca Camps. Een droom ging in vervulling! Al lange tijd geen geboortekaartje meer aangetroffen van Boshuizen. Maar deze week vond ik weer zo'n klein, vreugdevol kaartje in m n brievenbus. Ton en Mario Arts-Swinkels, van Spurkterdijk 8, laten ons weten dat zij 29 oktober vader en moeder zijn geworden van hun eerste kind, een dochter "LIZ". Een kindje waar ze zo naar verlangd hebben, dat al zo lang leefde in hun gedachten en gevoelens. En 29 oktober ging deze wens voor hen in vervulling en mochten zij hun dochter met open armen verwelkomen in hun zelf nieuw herbouwde woning, waar LIZ zich heerlijk, veilig geborgen, en met warme liefde omringd thuis zal voelen, zoals zij zich ook omiddellijk thuis hebben gevoeld in Oostrum. Zij hebben ongetwijfeld met grote verwondering en bewondering stil gestaan en elkaar misschien alleen maar aangekeken bij zo'n klein wezentje, maar groots in al z'n kleinheid, dat ze hun eigen kind mogen noemen, hun dochter, hun LIZzo iets geweldigshoe kan dat toch allemaal... zoals indertijd Toon Hermans schreef: "Een mens is niet zomaar een dingetje, Diep in dat dingetje verbergt zich iets groots. Er woont een wonder in, iets ongelooflijk machtigs, Een kind is méér dan maar alleen iets engelachtigs. Ik weet niet wat het is, dat niet, maar ik maak me sterk; Een mensenkind is niet alleen maar mensenwerk". En dat is ook zo. Zonder God zou jullie baby er niet geweest zijn. Het is niet alleen jullie kind, het is ook Gods kind. God heeft dit kind gewild, God houdt van dit kind, van jullie kind. En jullie krijgen nu de geweldige, maar ook heerlijke taak en opdracht van God: "Zorgen jullie ervoor dat dit kind, jullie kind, ook van Mij gaat houden en van Mij blijft houden". Ton en Mario, van harte gefeliciteerd met jullie eerste kind, met LIZ. Mogen jullie er samen in slagen iets moois van jullie kind te maken. Moge LIZ opgroeien tot 'n geluk kig mens en moge zij jullie veel vreugde bezorgen. Uw pastoor. 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4