Programma Vrijdag 12 november Oostrum D2 - RKDEV D2aanvang 18.30 u. Zaterdag 13 november Wilhelmina '08 A1 - Oostrum A1 VCH B1 Oostrum C1 Oostrum D1 Kronenberg E1 Oostrum E2 Oostrum F1 ^Oostrum A1 - Oostrum B1 -SVEB C1 aanvang 14.30 u. aanvang 13.00 u. aanvang 13.30 u. - Venlose Boys D1 aanvang 09.30 u. - Oostrum E1 aanvang 10.00 u. - Meterik E1 aanvang 11.30 u. - Wittenhorst F3 aanvang 11.30 u. FAIR PLAY ve[rtrek$§!lM>?i. - Swift A1 (Roermond) Na de ongelukkige nederlaag, vorige week tegen koploper Irene A1moest het tegen Swift dan maar gebeuren (2 punten behalen). Op papier 'n gemakkelijke opgave, maar in de praktijk is dat dikwijls heel anders, als je tegen ploegen speelt die mee onderaan staan. In de wedstrijd bespreking werd hiervoor gewaarschuwd. Bovendien was winst op Swift noodzakelijk om de aansluiting met de middenmoot te behouden. I.v.m. de grote selektie (16 spelers) werd vandaag gestart met Thijs Emonts en Frank van de Boogaard in de basisopstelling. In de eerste helft werd er snel en goed gespeeld, wat resulteerde in 'n doelpunt van jawel Frank van de Boogaard na goed voorbereidend werk van J. Bovendeerd. Na 'n afgeslagen aanval door de goed spelende achterhoede kwam de bal op rechts bij J. Bovendeerd, welke de achterlijn haalde en met strakke voorzet, de opgekomen Marcel Nellen, in staat stelde zeer fraai in te koppen 2 - 0. Nog voor rust werd het 3 - 0 door Bas Kessels met 'n fraaie "lop" na goed doorzetten. Na de rust kwam Swift nog even sterk terug, wat al snel 'n doelpunt opleverde 3 - 1In deze periode werd er ook niet meer echt gevoetbald. Het liep niet meer zoals voor de rust. Het werd uiteindelijk toch 4 - 1 door 'n "beauty" van Leon Langenhuizen, 'n diagonaal afstandsschot van zeker 25 meter wat in de uiterste bovenhoek verdween. Hierna scoorde Swift nog eenmaal tegen 4 - 2. De uiteindelijke eindstand werd bepaald door Haico Everts met 'n keiharde knal na 'n uitgespeelde kans. Ook deze middag had Sjek Wilmsen, na zijn operatie weer teruggekeerd bij 't team, 'n belangrijke bijdrage. Zoals we van hem gewend zijn "vlagde" hij weer als vanouds. The A-team. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. 13 coaching in gedrag is ook tt

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 13