Harmonie "Sub Matris Tutela" o.l.v. P. Poels. Toneelgroep "De vlasbloem" o.l.v. M. v. Bommel. "Bokkesprongen" Een blijspel in drie bedrijven door D.J. Eggengoor. 7 - 8 november 1993. Programma concert 7 en 8 november 1993 Tamboerkorps 1. Liberty Drums 2. Three Country Impressions 3. Divertimento Latino 4. Samba Brasiliana Harmonie en Tamboerkorps 5. Our Director Harmonie 6. Trafalgar 7. 7 Inch Framed 8. Les misérables 9. Abba Gold 10. Triomfater mars De Vlasbloem Bokkesprongen is een blijspel in drie bedrijven. Op een boerderij in de peel woont Frederik Schotkikker, die zijn een en zeventigste verjaardag viert. Hij heeft nieuwe buren gekregen, die anders zijn, tevens helpen ze soms Frederik bij het op orde houden van zijn boeregedoentje. Zijn neven Harm en Lambert en hun vrouwen en zijn schoonzuster Sijbeltje, die in een bejaardenhuis woont, komen op zijn verjaardag. Tot slot komt er nog iemand op zijn verjaardag, maar dat moet natuurlijk een verrassing blijven. Wat dit allemaal voor komische verwikkelingen met zich meebrengt kunt U zien in dit zeer leuke blijspel. Rolverdeling Fredrik Schotkikker - 70 jaar Sijbeltje Schotkikker-Hanegraaf Lambert Prigge - zijn neef Geessie Prigge - diens vrouw Harm Velzenboer - andere neef Lolle Velzenboer - diens vrouw Charles v. Zanten Rie Dols Leon Camp J. Stoffels F.E. Bigelon W. Zehle Drik Brossé arr. Warren Barker arr. Ron Sebregts Johan Wichers W. v. Asseldonk. M. Tacken-Kruijsen zijn schoonzuster - 70 jaar G. Lemmens Jr. R. Emons-Deters H. Daniels N. v. Reenen-Coopmans 6

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 6