Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Concert en toneel In het komende weekeinde 7 en 8 november houdt harmonie Sub Matris Tutela in samenwerking met toneelgroep de Vlasbloem weer hun jaarlijkse concert en toneelavonden. Beide avonden worden geopend met een concert door de drumband. Zij zullen onder andere "Liberty drums" en "Divertimento Latino" ten gehore Drengen. Hierna volgt een concert door de harmonie. Zij voeren onder "^andere uit: Les Miserables, Abba Gold, en 7 Inch Framed; allemaal muziek in het lichte genre. Zowel het orkest als de drumband staan onder leiding van Piet Poels. De avonden worden besloten met een optreden van de Vlasbloem. Zij brengen het blijspel "Bokkesprongen voor het voetlicht". Het is een plattelandsblijspel in drie bedrijven en is geschreven door D.J. Eggengoor. De vlasbloem zal dit spel in het Oostrums dialect opvoeren. Zij staan onder leiding van M. van Bommel uit Asten. Het speelt zich allemaal af op het erf van de boerderij van Frederik Schotkikker. Deze viert er zijn 71ste verjaardag. Hij heeft ook nieuwe buren gekregen, die anders zijn, die veel van de natuur houden en hier ook over schrijven. Tevens helpen ze Frederik met het schoonhouden van zijn boerengedoentje. Zijn neven Harm en Lambert met hun vrouwen en zijn schoonzuster Sijbeltje komen op zijn verjaardag. Tot slot komt er nog iemand op zijn verjaardag maar dat moet natuurlijk een verrassing blijven. Wat dit allemaal voor komische verwikkelingen met zich meebrengt kunt u zien in dit leuke dialect blijspel. De avonden beginnen om 19.30 uur. Op zaterdag 6 november wordt het blijspel gespeeld voor de jeugd vanaf groep 6. Aanvang van de middag is 16.00 uur in het gemeenschapshuis. Het toneelstuk werd al met veel succes opgevoerd in het Vincent van Gogh Instituut. Dus kom allen kijken!!! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zaterdag 6 november Tussentijdse Oudijzeraktie V.V.O. L_ 5 r n

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5