Concert- en toneelavonden. Op zondag 7 en maandag 8 november zijn de jaarlijkse concert- en toneel avonden van de harmonie en toneelvereniging de Vlasbloem. Leden en hun partners en donateurs (2 personen per donateurskaart) hebben gratis toe gang tot deze avonden. Voor anderen bedraagt de entree 6,-- Als er nog mensen zijn die nog graag een donateurskaart willen hebben dan kunnen zij daartoe kontakt opnemen met een van de bestuursleden van de harmonie. Wij willen U verzoeken tijdig aanwezig te zijn op de concert- en toneel avonden; het programma begint om 19.30 u. (programma zie elders in dit blad). Langs deze weg willen wij ook allen bedanken voor hun bijdrage aan de donateursaktie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Ckerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum. 6-14 november. Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag ^■Vrijdag v Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Overl. ouders, Toon Muller, Wim Heidens, Martien Vermeulen (namens de buurt), overl. ouders Janssen- Peeters, Lies Janssen-Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Bèr van Dijk, jaardienst Gèr Janssen, overl. ouders Haegens-van Lin, Harrie Claessens en overl. familie Claessens-Christiaans, Herman de Kleijn, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Koor Harmony. Gest. jaardienst familie Camps-Verhoeven. T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum. Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Hanneke van Arsen-van Soest. Gest. jaardienst Piet Camps en Johanna Goosens. Overl. ouders Graat-Verhaag, Bèr van Dijk, Herman Hoex, Johan Camps, Leo Coppens (namens de buurt), Ties Joosten, Gerrit Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Linda van der Wielen, Maud Lepsi, Kim Kessels, Susan Janssen. Zondag 08.30 u. Martijn Kempen, Maurice van Mill, Emil Moure, Wim Clephas. 3

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3