LIMBURG 5807 AR Oostrum Telefoon 8 38 89 Afdeling Oostrum Geeststraat 1 Kerstviering \z Ook dit jaar hebben we een Kerstviering in ons programma en wel op woensdag 22 december na de middag om twee uur. Reserveer deze middag om dit mee te maken. Gesprekken over "Wijzer wonen" Bij voldoende deelname willen wij een tweetal middagen organiseren over wijzer wonen. De eerste bijeenkomst heeft als thema "Woongemakin een f* handomdraai". Het gaat over kleine klusjes in huis die het woongemak v bevorderen en ongelukken helpen voorkomen. Als tweede thema "Werk in uitvoering". Daarin staan we stil bij het uitvoeren van allerlei dagelijkse bezigheden in huis en tuin. De KBO stelt de cursusleiders beschikbaar. Er is plaats voor maximaal 30 deelnemers. Als U mee wilt doen verzoeken wij U dit te melden bij het secretariaat, telefoon 8 38 89, vóór 6 november. Carnavalsavond 55-plussers De KBO-Venray in samenwerking met de commissie Boerebruiloft organiseert een grandiose carnavalsavond op dinsdag 16 november om acht uur in de Schouwburg te Venray. Entreekosten 5,00 (inclusief koffie en vlaai). Kaarten hiervoor kunt U bestellen tot 6 november bij het secretariaat Geeststraat 1telefoon 8 38 89. Meer bewegen voor Ouderen In het kader van het Europees jaar voor de Ouderen werd de week van 25 tot 28 oktober als open week aangewezen om alle ouderen vanaf 55 jaar te laten kennis maken met deze activiteiten. In Oostrum is er een groep volks dansers op donderdagmiddag om 14.00 uur in het Gemeenschapshuis en op dinsdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur in de Gymzaal is gymnastiek voor 55-plussers. Beide middagen staan onder leiding van mevrouw Nettie Jeuken. Belangstellenden zijn van harte welkom. Op maandag 1 november 1993 vernamen wij het droevige bericht van het overlijden van Fien Broeren-Kersten Zij was 36 jaar lid van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden L.V.B. Oostrum. 13 KBO

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 13