07 nov. Concert en toneel. 08 nov. Concert en toneel. 11 nov. Bestuursvergadering. 15 nov. Algemene ledenvergadering. 21 nov. Caecilia en reünie. 28 nov. Intocht St. Nicolaas. L Donateursaktie Op zaterdag 30 oktober wordt de jaarlijkse donateursaktie gehouden t.b.v. de harmonie. De minimumbijdrage als donateur is net als vorig jaar f 10,-. De donateurs en de leden van de harmonie hebben vrije toegang tot de concert- en toneelavonden op 7 en 8 november a.s. die in samenwerking met toneelvereniging de Vlasbloem georgani- f- seerd worden (een donateurskaart geeft toegang voor 2 personen). De entreeprijs voor niet-leden of niet-donateurs bedraagt op die avonden f 6,- per persoon. Ook als U geen donateur wilt worden van de harmonie is elke bijdrage welkom. Met Uw bijdrage ondersteunt U de Oostrumse harmonie waarvoor wij U alvast bij voorbaat willen bedanken. i Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 30 oktober - 7 november. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag 08.30 u. 19.00 u. 08.30 u. 10.00 u. 15.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Voor de Bedevaartgangers van de Vredeskerk. Pierre Jacobs, Gerrit Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Pelzer-Janssen (Koor Cantabile van Leunen). Jan v.d. Berg, overl. ouders Jans-Verheggen. Jaardienst Ger Janssen, Piet Litjens, Herman de Kleijn, overl. familie Verrijdt-de Lauw, Jeu Arts, Harry Valckx en overl. familie, overl. ouders Haegens-van Lin, Johanna Baltussen-Peeters, Wim Janssen en dochter Nelly en overl. familie, overl. familie Lemmens-Stevens, overl. familie Derks-Ewals (Gem. koor) Allerzielendienst. (Gem. koor en Harmonie). Tot zekere intentie. Geen H. Mis. 19.00 u. Toos Bernaerts, Lies Janssen-Wolters, Jan Verheijen, Harry Thuils, Leo Op 't Veld, Wilhelmina Jeuken en ouders, voor alle overl. parochianen van het afgelopen 4 r n

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4