Succes Aostrumse Zangkompeneej. De reis naar het Internationale Zangconcours op zaterdag 23 oktober is een bekroning geworden op alle inspanning en inzet die de afgelopen maanden geleverd is. Met een dikke eerste prijs, met recht op promotie konden wij huiswaarts keren. Door ons werden onder leiding van "good old" Frans, 338 punten bij elkaar gezongen. Uiteraard vermelden de rapporten van de internationale jury enkele kritische opmerkingen maar ook de nodige lovende woorden zoals:- Sprankelend en transparant in koorklank gebracht. - Tempo sehr gut gewalht. - Boeiende uitvoering in de geest van de grote madriagaalkunst uit de renaissance. - Weiter sol Bij thuiskomst werden we opgewacht door een delegatie van het werkcomité en konden we hun spontane gelukwensen in ontvangst nemen en het glas neffen op deze succesvolle dag. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Kerstviering Ook dit jaar hebben we een Kerstviering in ons programma en wel op woens dag 22 december na de middag om twee uur. Reserveer deze middag om dit mee te maken. Gesprekken over "Wijzer wonen" Bij voldoende deelname willen wij een tweetal middagen organiseren over wijzer wonen. De eerste bijeenkomst heeft als thema "Woongemak in een handomdraai". Het gaat over kleine klusjes in huis die het woongemak bevorderen en ongelukken helpen voorkomen. Als tweede thema "Werk in uitvoering". Daarin staan we stil bij het uitvoeren van allerlei dagelijkse bezigheden in huis en tuin. De KBO stelt de cursusleiders beschikbaar. Er is plaats voor maximaal 30 deelnemers. Als U mee wilt doen verzoeken wij U dit te melden bij het secretariaat, telefoon 8 38 89, vóór 1 november. Boek en psychiatrie: Voor belangstellenden is er een expositie van boeken over psychiatrie in de Openbare Bibliotheek in Venray van maandag 25 oktober tot donderdag 4 november tijdens de normale openingsuren dus van 14.00 tot 18.00 uur. Carnavalsavond 55-plussers De KBO-Venray in samenwerking met de commissie Boerebruiloft organi seert een grandiose carnavalsavond op dinsdag 16 november om acht uur in de Schouwburg te Venray. Entreekosten 5,00 (inclusief koffie en vlaai). Kaarten hiervoor kunt U bestellen bij het secretariaat, Geeststraat 1telefoon 8 38 89. 15

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 15