steunrollen die aan de containers zijn bevestigd. Door het grote gewicht van de containers ontstaat een grote druk van de relatief kleine steunrollen op het wegdek. Geen enkele asfaltlaag is bestand tegen deze grote statische drukken en aldus ontstaan er verzakkingen, zgn. ponsgaten in de weg. In voorkomende gevallen werden betrokkenen geattendeerd op de conse quenties van een dergelijke handelwijze. Ook door de politie werd hier nauw lettend op toegezien, zonodig werd corrigerend opgetreden. Nu vele wegen zijn gereconstrueerd, is deze schade niet langer acceptabel. Met nadruk wordt er op gewezen dat in voorkomende gevallen schades zul len worden verhaald op de veroorzaker(s). Voor vragen en nadere informatie kan desgewenst telefonisch contact wor den opgenomen (via het doorkiesnummer 2 33 96) met de heer C. Krebbekx van de afdeling Openbare Werken op het gemeentehuis. De gemeente is voornemens om in week 42 (18 oktober tot en met 22 okto ber 1993) de volgende voet- en fietspaden te gaan herstraten: 1 gelegen aan de Leunseweg tussen Zuidsingel en Deurneseweg (west zijde); 2 gelegen aan de Mgr. Hanssenstraat tussen de Geysterseweg en de Wanssumseweg. Aanwonenden zullen voor de aanvang van de werkzaamheden op de hoogte worden gesteld. De berichtgeving zal plaatsvinden door middel van een brief, welke huis aan huis verspreid zal worden. We zullen proberen de overlast tot een minimum te beperken. Wij rekenen graag op uw medewerking voor de desbetreffende herstraat werkzaamheden. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer P. Schoenmakers, doorkiesnummer 2 34 01 of de heer H. van Dijk, doorkiesnummer 2 34 45. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- dorpsraad „Lwrkcomite ooslrunrr Buurtbewoners "Oud Oostrum", Zoals jullie waarschijnlijk al hebben gezien zijn enkele mensen begon-nen om het speelterreintje aan de Van Broekhuizenstraat op te knappen. In "Oud Oostrum" dienen zich nl. steeds meer Jonge Oostrumse mensen aan. Het grondwerk is in grote lijnen klaar, het terreintje wordt even-wel ook groten deels opnieuw ingericht met schommels, glijbaan enz. Jullie zullen vast al 16 secretariaat: Rosmolenweg 15807 EM Oostrum, tel. 04780 - 8 30 43

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 16