Grote Club-Aktieü Alle leden, behalve pupillen en aspiranten worden om 18.00 uur verwacht op het adres Geijsterseweg 20, Marijke Wijdeven. Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Donderdag 14 oktober komen onze leden rond 18.00 uur loten aanbieden. U steunt hun club door ook een lot te kopen!! Korfbalvereniging Oostrum Wie wordt er dit jaar clubkampioen? Op zondag 3 oktober worden alle finales gespeeld voorde clubkampioenschappen 1993. Bij de junioren zal er in 3 verschillende leeftijdscategorieën om de eer gestreden worden. Bij de senioren zal het gaan om de titel clubkampioen bij de categorieën heren enkel, dames enkel, mixed dubbel en heren dubbel. Het wedstrijdschema is als volgt: Aanvang wedstrijd Baan 1 Baan II 10.00 uur Mixed dubbel - 11.30 uur Heren enkel junioren, poule A 13.00 uur Dames enkel junioren, poule B 14.30 uur Heren dubbel junioren, poule C De prijzen zullen om 16.00 uur na afloop van de laatste finales worden uitgereikt. Bij de prijsuitreiking worden alle junioren verwacht. Elke junior deelnemer krijgt een prijsje. Bij de senioren is er een prijs voor de twee hoogst geëindigde teams in elke categorie (heren enkel, heren dubbel, dames enkel, mixed dubbel). Tijdens de finales wordt er gespeeld om 2 gewonnen sets. We hopen op een grote publieke belangstelling!! Tot zondag 3 oktober. De toernooicommissie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 19 KORFBALVERENIGING OOSTRUM r TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 19