Oproep: Op 9 mei 1993 's avonds van zaterdag op zondag met Oiriose kermis was er tussen Oirlo en Oostrum een aanrijding ter hoogte van Ousters aardappelen. Het betrof een Audi welke een Opel Corsa van achteren aanreed. Twee fietsers welke op dezelfde plaats fietsten hebben de aanrijding zien gebeuren. Mij is alleen bekend dat de twee fietsers uit Oostrum komen. Graag zou ik in contact komen met de fietsers, dit in verband met problemen met de verzekering. Hopende op uw reactie: P. Claessens, Oirloseweg 16, Oirlo. tel. 7 18 03. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ^O.W. vanuit groep 1-2. Vanaf 11 oktober t/m 29 oktober gaan we werken aan 't projekt "de herfst". Op donderdagmiddag 14 oktober gaan we met alle kinderen naar de bossen. Uw kind mag deze middag een tas mee naar school nemen. Zorgt u ook voor geschikte kleding? (laarzen evt. regenjas). Tijdens het projekt komen verschillende onderwerpen aan bod: - dieren in de herfst (m.n. egel - eekhoorn - spin) (wintervoorraad, winter slaap, vogeltrek etc.) - de paddestoel - veranderingen van 't weer - de mensen in de herfst (kleding, in huis, meer binnen spelen, soms ziek etc.) - veranderingen in de natuur (bladeren, vruchten, bomen) - begrip licht - donker. Het versje dat we gaan leren: met vingeroefening: een spinnetje 2x zoekt een lief vriendinnetje ze zoekt hier 1 x met linkerhand A ze zoekt daar 1 x met rechterhand maar niemand was daar met 2 handen: 2 kleine spinnetjes zochten een vriendinnetje ze zochten hier ze zochten daar en toen... vonden ze elkaar Het liedje dat we leren is tevens een "dansje", het heet: De wind. Verder staat er op het programma: egeltjes kleien of eekhoorntjes knutselen of paddestoelen plakken (keuze- 15

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 15