Op dinsdag 7 september a.s. begint ons nieuwe seizoen weer. Wij hopen dat iedereen een fijne vakantie heeft gehad. Deze avond beginnen wij met een Heilige Mis om 19.30 uur. Daarna gaan we naar het gemeenschapshuis waar de avond wordt voortgezet met een lezing en uitleg over belasting formulieren. De avond wordt verzorgd door dhr. Voermans uit Venray. Op 28 september stond een oriëntatietocht gepland. Deze is verzet naar dinsdag 21 september. Dames die het leuk vinden om hieraan mee te doen kunnen zich t/m dinsdag 7 september opgeven bij Miets Ghielen tel. 1 04 43. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- yV 't Allemanscafé presenteert in de loods: X' Oostrumse kermis 1993 nieuwe stijl De Oostrumse kermis '93 staat weer voor de deur en ook ^it jaar hebben wij weer ons best gedaan om een zo goed en gezellig mogelijk programma in elkaar te zetten. Oostrumse kermis nieuwe stijl??? Om de geluidsoverlast tot een minimum beperken is er dit jaar voor gekozen om géén tenten te plaatsen voor het café maar het programma met live-mu- ziek te verplaatsen naar de loods op de parkeerplaats achter het café. Deze loods zal geheel aangekleed worden als een echt ieestpaviljoen 0T* Ook nieuw is de start op vrijdagavond met het 16 mans/vrouw sterke super dans en amusementsorkest De Basement Band uit Venray e.o. (onlangs ver zorgde zij nog een optreden in een uitverkochte schouwburg te Venray). Kortom dans, shows en muziek van de bovenste plank!!! Zaterdag en zondagavond zal wederom verzorgd worden door het alom be kende orkest "DESIGN". Zij zullen net als voorgaande jaren garant staan voor 2 avonden gezelligheid met een geheel vernieuwd repertoire! Maandag avond alweer de laatste avond wat betreft het programma van de loods. Deze avond zal verzorgd worden door een optreden van de uit Zuid Limburg afkomstige band "Private Justice". Deze rock wave band zal in ons land de absolute top gaan halen. Zo speelde zij al enkele malen in het voor programma van niemand minder als de "Golden Earring" en "Rowen Hèze".

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7