De tenniskampioen Vanaf 20 september organiseert de tennisclub weer haar jaar- lijkse clubkampioenschappen. De finale van dit steeds weer ener- verend gebeuren vindt plaats op zondag 5 oktober. Dit is ook een leuke gelegenheid voor zowel leden als niet-leden om gezamenlijk een gezellige dag te hebben. Stefan Edberg kan helaas niet komen, maar de speelstijl en het niveau van onze aktieve leden zal u zeker verbazen. Het is wel zaak voor de potentiële kandidaten om zich per omgaande op te geven. Dit kan zowel voor enkel, mixdubbel en dubbel. Vul dus snel het formulier in en lever dit in bij een van de bestuursleden. Uiterlijk 8 september moet de opgave binnen zijn. Opgaveformulser Naam: Spelsoort: (herenenkel - damesenkel - damesdubbel - herendubbel - mixdubbel) Naam partner bij eventuele dubbels: Afdeling Jeugd Jongens en meisjes denken jullie nog aan de clubkampioenschappen. Opgave voor 5 september. De deelnemers van de jeugddorpencompetitie worden voor de prijsuitreiking verwacht op zaterdag 11 september van 19.00 tot 20.30 uur in de kantine van de tennisclub Leunen. De Jeugdcommissie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zwemmen voor schooi van de week Sport- en recreatiecentrum De Sprank, waarin de kinderen van onze school wekelijks hun schoolzwemles hebben, zullen dit schooljaar met de aktie school van de week gaan beginnen. Dit betekent dat in een bepaalde week de leerlingen tegen afgifte van een reductiekaart kunnen zwemmen voor 2,50 per persoon per keer, i.p.v. het ge bruikelijke tarief van 4,75 per persoon per keer. Voor onze school geldt deze re ductie in weeknr. 37 en 6. Op woensdag 15 september en 9 februari. Je komt dan zwemmen tussen 13.00 en 16.30 uur. Recreatiecentrum De Sprank, Kempweg 70, Venray, tel. 04780 - 1 28 88. Dat zwemmen gezond is behoeft geen betoog, dat het nog eens extra aantrekkelijk is met een reductiekaart spreekt voor zich. De reductie- kaarten zijn geldig voor alle leerlingen van onze school en worden bijtijds uitgegeven in de klassen. Dus allemaal zwemmen in de week van onze school!!!!! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 16 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 16