Misdienaarsbeurten Zaterdag Zondag 19.00 u. Saskia Janssen, Lizette Jansen, Gwenda Nielen, Bianca Camps. 08.30 u. Paul de Beer, Ralph Kessels, Martijn Kempen, Maurice van Mill. 10.00 u. Linda Stammen, Marjolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten. Lectoren. Zaterdag Zondag 19.00 u. Henk Pluk. 08.30 u. Boy Schelbergen. Wim Snijders. 10.00 u, Kerk poetsen 20 augustus: Nelly van Horic, Ine Thielen. 27 augustus: Nelly Thielen-Reintjes en Mien Driesen. Attentie! Attentie! Dinsdag om 9.00 uur H.Mis als opening van het nieuwe schooljaar om Gods zegen af te smeken over dit schooljaar. We zouden het zeer op prijs stellen als we naast de leerlingen ook hun ouders mochten verwelkomen in deze H. Mis; de kinderen zullen dit ook heerlijk vinden als zij daar hun ouders aanwezig zien en met hen meeleven. Graag allen tot dinsdag! Weer volop vreugde en dankbaarheid in twee gezinnen! Onder de vakantietijd heeft het Oostrums Weekblad niet veel nieuws te melden. De vele activiteiten die Oostrum tot zo'n levendige gemeenschap maken, liggen vanzelfsprekend 'n ogenblik stil. Dus geen bijzondere gebeurtenissen te vermelden? Toch wel en zelfs heel bijzondere, blijde gebeurtenissen. Want de vakantiemaand van 1993 is opvallend rijk aan geboortes, ook in deze week kunnen we er weer twee vermelden. Allereerst 'n geboortekaartje dat ons deden toekomen Peter en Ria Gommans-van de Venne, Randenrade 56, die ons meedelen dat hun gezin op 7 augustus weer is uitgebreid met 'n derde kind: MIKE, broertje van Nick en Danny. Op het geboortekaartje staat vermeld dat Nick een broertje wilde en Danny een zusje. Nick kreeg gelijk. Maar op de tekening, op de voorpagina van het geboortekaartje blijkt heel duidelijk dat ze allebei heel blij zijn met hun broertje "MIKE" en dat ze heel lief voor hem willen zijn. Het tweede geboortekaartje, dat afkomstig was van Liesbeth en Herman Verheijen- van Vegchel, van Broekhuizenstraat 40, laat ons weten dat Liesbeth en Herman niet meer alleen zijn, maar dat op 10 augustus hun geluk en liefde nog vergroot werd door een schat van een kind, hun eerste kind, een zoon, een stamhouder die als BRAM Verheijen door het leven zal gaan. 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4