Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Lizette Janssen, Bianca Camps, Linda Stam, Saskia Janssen. Zondag 08.30 u. Annet Jeucken, Maike Koch, Susan Janssen, Marjo lein Moraal. 10.00 u. Midienaars van Geijsteren. Kerk poetsen: 13 augustus: Mientje Wismans, Gradade Klein. 20 augustus: Nelly van Horic, Ine Thielen. Weer 'n kind méér in ons midden, heerlijk! Weer gelukkige ouders, die dankbaar zijn voor deze weelde, deze grote rijkdom! Maandag 2 augustus kwam ik Jan en Truus van Dijk-Lemmens, van de Witte Vrouwenstraat tegen bij het ziekenhuis. Zichtbaar waren ze in 'n beste stemming en niet zonder reden werd mij dadelijk duidelijk want het eerste wat ze mij zeiden was: "We zijn weer opa en oma geworden", en kleinkinde ren zijn meestal de grootste schatten van opa' en oma's. Daarna trof ik Geert en Lizette Janssen van Dijk, van Buitenhof 5, in het ziekenhuis aan. Lizette stralend van geluk en Geert zeker niet minder geluk kig en trots want zij mochten zich de vader en moeder noemen van hun eerste kind, een zoon en zijn naam is en blijft GUUS. Elke dag méér groeide hun verlangen naar zijn komst, maar zij moesten nog wat geduld hebben want de kleine kon pas begin september verwacht worden, maar de kleine had geen geduld meer en Lizette drukte het zo heerlijk uit: "Ons kind wilde bij ons beiden zijn, wilde ook zijn papa zien." 2 Augustus werd dan ook het grote ogenblik waarop dat kleine lijveke de grote ruimte zocht, 'n ervaring die Lizette en Geert stil en diep gelukkig maakte. Een eigen kind is immers één van de grote geschenken van God. De geboorte van een kind is geen wereldschokkend nieuws meer voor ons. Toch verandert er ontzettend veel voor een gezin wanneer een kind waarnaar verlangd werd, geboren wordt. Het past bijna in de holte van twee handen maar het is in staat om je hele leven te veranderen; Geert en Lizette zullen nu op velerlei gebied rekening moeten houden met GUUS, maar dat zullen ze heel graag doen. GUUS zal bij Lizette en Geert zeer zeker veilige geborgenheid en warme liefde vinden, maar zij willen hun kind, hun kostbaar geschenk ook nog 'n andere gebor genheid schenken door het doopsel waardoor hun kind ook innig verbonden zal zijn met de grensoverschrijdende liefde die God zelf is, opdat God dit kind doet leven als een licht voor de wereld, als een vonk van Zijn liefde. Lizette en Geert, van harte proficiat met jullie eerste kind, met jullie zoon GUUS, moge hij temidden van jullie altijd vreugde en geluk blijven uitstralen en moge GUUS zelf 'n heerlijke gelukkige toekomst tegemoet gaan. Onze beste wensen voor jullie allen. Uw pastoor. 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4