Maar deze week lag er ook 'n klein envelopje in de bus, en dat voorspelt altijd blij, goed nieuws, en dat was ook deze keer het geval. Deze keer kwam het van Arno en Mariola Steenkamer-Linssen van Randenrade 39. Vol blijdschap laten zij ons weten dat zij wederom mochten genieten van een wonderlijk gebeuren in hun eigen gezin; dat hun gezin was uitgebreid met 'n tweede kind: 'n dochter "MAARTJE" zusje van Lisa. 'n Tweede kind waar naar verlangd werd en dus ook hartelijk verwelkomd werd. Iets mooi's waar je niet op uitgekeken komt en iets "kostbaars in hun ogen". Want zij zijn er zich ook van bewust, dat God dit kind, dat de vrucht is van hun wederzijdse liefde, aan hen heeft toevertrouwd om het voor "HEM" op te voeden. Daarom willen zij ook dit kind, zonder dat kind zelf ervan bewust is, en voordat het zelf iets heeft kunnen presteren, door het doopsel heel dicht brengen bij de Bron van het echte leven, bij Christus, om het nu al te overladen met godde lijke geschenken, met goddelijke genade, want dat is toch de betekenis van het doopsel. Arno en Mariola, van harte proficiat met dit Gods geschenk met jullie nieuwe rijkdom, met jullie tweede kind, met jullie tweede dochter, er is weer toe komst voor ons koor "Harmony". Moge MAARTJE voor jullie een kostbaar geschenk blijven, moge MAARTJE nog meer zon en warmte brengen in jullie zonnig "Thuis", en moge MAARTJE temidden van jullie een heel mooi, blij en gelukkig leven tegemoet gaan. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Onze beste wensen voor jullie allen. uw pastoor De opbrengst van de huis-aan-huis kollekte in de week van 3 t/m 17 juli was: ƒ886,70 Lourdescomité afd. Venray Wij danken u nogmaals voor uw sympathieke medewerking. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 9

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 9