10.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken Linda v.d. Wielen. Kerk poetsen 9 Juli Truus van Dijk, Nel Kessels. 16 Juli Leny Cornelissen, Miets Ghielen. Vakantie De boog kan niet voortdurend gespannen zijn. Een mens die nooit tijd heeft om zich te ontspannen, om te rusten, die onderkomt. Ik hoop dan ook dat de vakantie voor U allen 'n tijd mag zijn van rust en ontspanning. Wat betreft de kerk: we proberen alles zo goed mogelijk doorgang te laten vinden in de kerk, maar we zullen wel af en toe vaste medewerkers missen. Ook ons gemengd koor zal enige zondagen niet optreden. De diensten in de week en in het weekend blijven normaal doorgang vinden, alleen zal er gedurende de schoolvakantie niet gepreekt worden. Laten we ook in de vakantie, waar we ook verblijven, tijd vinden voor God en zijn Kerk. Een "DANK U AAN HEM" voor al het fijne waarvan we mogen genieten. Ik wens U allen 'n heerlijke, gezonde vakantie toe: mooie en ontspannen dagen, en aan hen die wegtrekken uit Oostrum ook nog 'n goede reis en behouden thuiskomst. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kindermarkt Zondag 11 juli is weer de jaarlijkse kindermarkt. Plaats: Mgr. Hanssenstraat. A.M.C. Aanvang 11 uur tot ongeveer half 2. Ballonnen oplaten kwart voor 2. Spellencircuit,hier kun je kaarten voor kopen a 1,- per stuk. Bij inlevering krijg je een leuke traktatie. Hij moet dan wel vol zijn. Tot zondag bestuur en leiding A.D.O.R. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Uw pastoor. 4 nieuws

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4