KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN De geplande fietstocht kon wegens de regen niet doorgaan. We gaan het toch weer proberen en wel op woensdag 23 juni a.s. Voor de liefhebbers is er verzamelen om 14.00 uur bij het gemeenschapshuis. De door onze leden verzorgde collecte voor het Rode Kruis heeft het mooie bedrag opgebracht van 1.057,00. Alle gevers maar zeker ook de collectanten onze dank. "TDp donderdag 10 juni heeft onze voorzitter afscheid genomen als voorzitter van de KBO-Oostrum wegens verhuizing naar Veldhoven. Voorlopig is mevr. M. Direks-Hellegers waarnemend voorzitter tel. 8 10 75. Foto-tentoonstelling In het kader van het Europees jaar van de Ouderen organiseert de werk groep een foto-tentoonstelling met als onderwerp "Ouder worden". Deze tentoonstelling wordt gehouden in huize Beukenrode te Venray en wel van 30 juni tot en met 7 juli 1993. Op 7 juli is ook de jaarlijkse pick-nick-dag op Beukenrode dus goed te combineren met een bezoek aan de tentoonstelling. De toegang is uiteraard gratis. Kijken naar mooie dingen: ook in het kader van het Europees jaar voor de Ouderen wordt er op 12 en 3 oktober a.s. een hobby-tentoonstelling gehouden in de Kemphaan te Venray. Heeft U een mooie verzameling die U wilt tonen of een hobby die U wilt demonstreren dan kunt U zich aanmelden bij de secretaris van de werkgroep Dhr. Chr. Ter Beek, Rochusstraat 26, 5801 RR Venray, telefoon 8 28 39 (liefst na 18.00 uur). Het motto van deze kijkdagen is: Ouderen en hun vrije tijdsbesteding. "/oor verdere inlichtingen kunt u ook terecht bij de secretaris W. Hermans, telefoon 8 38 89. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- gevraagd zelfstandige hulp voor in de huishouding voor twee halve dagen per week eventueel in de schoolvakanties vrij Fam. Bruijsten, Gildestraat 32, tel. 8 43 94 7

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7