Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 18-27 juni Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Jan Verheijen, Herman Verheijen, Theodora van Arsen-Loonen, Toon Thielen, Martin Moorrees, Wim Versleijen, overl. ouders Graat-Verhaag, Pierre Jacobs, overl. ouders Haegens-van Lin, Huub van de Venne, Nel v. d. Berg-Linskens, Ties Joosten, Gerrit Rutten, Chrit Broekmans (namens kennissen), jaar- dienst Jan Kessels, jaardienst Johannes Rongen (Koor Harmony) Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Overl. ouders Volleberg-Litjens, Set v.d. Brandt en Louisa Weijs, Wim Pluk, Herman de Kleijn (Koor Gem Koor met volkszang) Hanneke van Arsen-van Soest Toos Bernaerts Wies Janssen Mia Heijnen Tot bijzondere intentie Bair van Dijk, overl. ouders Sikes-Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, jaardienst Harry Reijnders Misdienaarsbeurten Vrijdag 14.00 u. Zaterdag 19.00 u. Linda Stammen, Fieke Basten Lizette Janssen, Bianca Camps, Fieke Basten, Saskia Janssen Zondag 08.30 u. Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg, - Marco Janssen 10.00 u. Linda Stammen, Marjolijn Moraal, Maike Koch, Linda v.d. Wielen. 'n Geslaagde Sacramentsprocessie! Het zonnetje ontbrak. Maar dit jaar kon de Sacramentsprocessie met de Openluchtmis wel doorgang vinden. En we mogen zeker spreken van 'n geslaagde processie; er was weer volop en keurig versierd en de kinderen konden weer aardig met bloemen strooien. Pater Sluijs, de predicant, was "de eerbied van de processiegangers" bijzonder opgevallen, heerlijk als je dat van anderen hoort. Er was ook weer 'n begin gemaakt met voorbidden hetgeen ik ook weer 'n groot pluspunt vond, want we hebben allen Christus en Maria hard nodig in deze moeilijke tijden, al denken velen jammergenoeg, -

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5