Veteranen V.V.O. Mini - Straten - voetbaltoernooi 1993 Op het mini-voetbal-toernooi kan met veel plezier worden terug gezien. Het prachtige weer had vele supporters naar het sportpark gelokt. Zij kwamen niet bedrogen uit want de voetballers maakten er een zeer sportief toernooi van. Veel teams vonden het meedoen belangrijker dan het winnen. Dit kwam zeer zeker tot uiting in het zeer geringe aantal blessures (1 stuks). De strijd om de 3e en de 4e plaats werd verrassend gewonnen door de Westerthienweg e.a., onder leiding van Twan Wilmsen, die het zeer sterke Binnenhof met 2-0 bedwongen.Wederom stond de van Broekhuizenstraat II in de finale. Nu tegen een gedegen en goed spelende Asselberghsstraat. In deze boeiende finale wist van Broekhuizenstraat II met de kleinst mogelijke cijfers te winnen (1-0). De gelukkige leider Piet Janssen kon dan ook verdiend de "Toon van Soest" wisselbeker in ontvangst nemen. De Hatendonkstraat had de eer om geen enkel punt te verzame len en kwam zo in het bezit van de poedelprijs. Dank zijn wij verschuldigd aan de leiders van de teams, scheidsrechters, E.H.B.O., Piet Linders, Pierre Driessen en alle deelnemers die dit straten-voetbal-toernooi tot een succes hebben gemaakt. Tot volgend jaar!!!!! De organisatie Uitslag zaterdag 12 juni 1993 Volharding - VV. 0 - 0 Programma zaterdag 19 juni 1993 VVO - Elsendorp Aanvang 17.00 u. Bijeenk. 16.30 u. Volharding - VVO was een wedstrijd naar ieders hart, sportief en goed. Het was Oostrum dat met een verrassende opstelling het heft in handen nam en zich behoorlijk wat kansen creeërde waarvan Chris Hovens er een benutte, deze treffer werd echter wegens vermeend buitenspel afgekeurd. De tweede helft met de wind van voren ging het ons iets minder af, maar toch *~onden we de nul houden en dat deed Volharding ook. Bennie bedankt en tot volgende week tegen Elsendorp. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Bij deze wil ik, namens ons kampioensteam de Senioren 1 en het gehele bestuur, iedereen hartelijk danken voor de belang stelling, de felicitaties en cadeautjes. Het was een gezellige receptie. Bedankt! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o T. Tönnisse -o-o-o-o-o-o-o- 13 VOETBALVERENIGING OOSTRUM KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 13