- Het versje dat de kinderen gaan leren gaat als volgt: Kabouter Wip en kabouter Wap die klommen samen op de trap voorzichtig op de treden en als ze eindelijk boven zijn dan glijden ze samen langs 't gordijn weer lekker naar beneden - Tijdens het projekt zullen we in de speelzaal veel fantasie-spelletjes spelen en zullen de gymlessen ook aangepast zijn aan het onderwerp. - Werken: Tijdens de werklessen zullen de kinderen over "Sprookjes" teke nen, knutselen, bouwen enz. Tijdens het werken rondom dit thema mogen de kinderen ook 'sprookjes-materialen' mee naar school brengen. B.v. cassette-bandjes, plaatmateriaal e.d. Ik hoop dat het prettige weken worden en als U tijd hebt loop dan gerust even binnen om de werkjes van uw kind e.d. te komen bekijken. Met vriendelijke groeten, Jeanne en Margreet leerkrachten groep 1 - 2 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- J tr w ooStRuM Het is prachtig weer, bijna zomer en de vakantie komt in zicht. Alle ingrediënten dus om een swingende meezinger voor het komende carnavalsseizoen te schrijven, componeren of te zingen! Door middel van deze eerste aankondiging willen wij dan ook iedereen van harte uitnodigen om een bijdrage te leveren aan het inmiddels 'zesde Aostrumse Vasteiaovesliedjesfestivai' welk gehou den wordt op zondag 14 november 1993. Zowel gehele nieuwe composities als flitsende teksten op bestaande melodieën zijn van harte welkom. Meer weten? Even bellen naar Math (8 75 31), Rooi (1 29 49) of Bert (8 40 79). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8 QOSTRUM H W U

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 8