ons Gem. Koor. Na de Eucharistieviering gaan we via Randenrade, Vlas akker en Mgr. Hanssenstraat naar onze kerk waar we de processie besluiten met het zingen van het Tantum Ergo en de zegen met het Allerheiligste. De opstelling is als volgt: 1) Misdienaars met het kruis 2) Harmonie en tamboerkorps 3) de kinderen die bloemen strooien 4) de andere processiegangers 5) de dames met het Mariabeeldje 6) Gem. Zangkoor 7) overige misdienaars, kerkbestuur en baldakijndragers. Laten we allen meewerken om er een sfeervolle processie van te maken en moge Christus, die in het Allerheiligste met ons meegaat, zegenend in ons middens zijn. Vreugdevol nieuws! Het is al weer een hele tijd geleden dat een geboortekaartje zijn weg vond naar de pastorie. Maar deze week kwam er dan toch weer zo'n heerlijk kaartje met goed, blij nieuws van gelukkige ouders binnen rollen. En dit heerlijk nieuws kwam van de Mgr. Hanssenstraat 29, van Marion en Hans van Dijk. Marion en Hans waren al overgelukkig toen Marion wist te vertellen dat zij in verwachting was, want beiden verlangden vurig naar een kind, als vrucht van hun wederzijdse grote liefde. Maar het heeft Marion en Hans ongetwijfeld nog overweldigd toen zij op 2 juni hun droomwens in vervulling zagen gaan; een kind, een dochter die door het leven zal gaan als: Anne van Dijk. Het wonder van de geboorte is geen vanzelfsprekende zaak, zomaar na al die maanden van gespannen verwachting een klein, levend mensenkind in je armen te mogen houden. Zij hebben ongetwijfeld met ingehouden adem gekeken en gekeken naar dit wonderlijk wezentje, de bekroning van hun wederzijdse liefde: ons kind... ons eigen kind... zo wonderlijk mooi... zo klein en toch ook zo groots! En wanneer ouders nog in verwondering en bewondering kunnen staan voor zo'n wonderlijk wezentje, een hemels geschenk dat God aan hen toevertrouwt om het voor Hem op te voeden, dan is er niet alleen vreugde om zo'n kind maar ook grote dankbaarheid tegenover de Gever van alle leven voor zo'n grote rijkdom, 'n Kind is een stukje hemel in het gezin. En het kind kan dan ook rekenen op 'n veilige geborgenheid en 'n warm en liefdevol samenzijn. En daar zullen Marion en Hans heel zeker voor zorgen. Marion en Hans van harte proficiat met de vervulling van jullie hartewens, met jullie eerste kind, met ANNE. Moge Anne voor jullie vreugde blijven uitstralen en jullie gelukkig samenzijn nog versterken en moge Anne zelf als 'n blij en gelukkig mens temidden van jullie opgroeien. De beste wensen voor jullie allen. uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 6