Zondag 08.30 u. 10.00 u. ■K Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 12-20 juni Zaterdag 19.00 u. Toon Muller (namens de bewoners van de Oosterthienweg), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse tam. Voor overl. ouders Sacramentsprocessie met Hoogmis op Trans-Cedron Overl. ouders Jans-Verheggen, Harry Thuyls, Lei en Gèr Janssen, Harry Valckx en overl. fam., Toon v. Arsen en echtgenote en Harry, Jean Pans-Kersten en overl. fam., gest. jaard. Gertrudis Derks, gest. jaard. Theodora Camps-Strijbos en Sjang Camps, Johanna Baltussen-Peeters (na mens de bewoners van Boshuizen), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse fam. (Harmonie en Gem. Koor). Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. 14.00 u. Zaterdag 10.00 u. Misdienaarsbeurten Toos Bernaerts Wies Janssen Alfons Op 't Veld Voor het bruidspaar Koolen-van der Sluis Herman de Kleijn, Herman Verheijen, Theodora van Arsen-Loonen, Martin Moorrees, Wim Versleijen, overl. ouders Graat-Verhaag, Pierre Jacobs, overl. ouders Haegens-v. Lin, Huub v.d. Venne, Nel v.d. Berg-Linskens, Ties Joosten, Gerrit Rutten (koor Harmony) aterdag 19.00 u. Linda Stammen, Marjolein Moraal, Gwenda Nielen, Linda v.d. Wielen. Iris v. Dijk, Maud Lepsi, Maud Kessels, Kim Kessels Saskia Janssen, Lisette Janssen, Bianca Camps, Judith Philipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken, Susan Janssen, Fieke Basten. Sacramentsprocessie: Bij goed weer houden we zondag a.s. -13 juni - onze jaarlijkse Sacraments processie. Om 10.00 u. vertrekken we vanuit de kerk processiegewijze via Mgr. Hanssenstraat, Watermolenstraat en Randenrade naar Trans Cedron, waar de Openluchtmis zal plaatsvinden, opgeluisterd door onze Harmonie en Zondag 08.30 u. 10.00 u. 5

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5