Thijs Emons, Frank v.d. Boogaard, Frank Laurenssen, Eppo Haneveld^Bcb Jeuken, Gijs Wijdeven, Mark v. Dijk, Mark Broeren, Mark Lenssen, MaurT^ van Mill, Kevin van Dijk, Ralf Kessels, Sjors Willems, Martijn Kempen, RogierPeeters, Erik Arts, Niels Nielen, Andrew Tavenier, Edwin Parren, Frank Frederiks, Roel v. Haren, Frank Jansen, Ruud Hendriks, Ronny van der Wielen, Alle F-spellers van dit moment en alle nieuwe aanmeldingen. Grad Vollenberg, Hoofdjeugdleider Uitslag zaterdag 29 mei 1993 k Oostrum 1 - Resia 1 1-1 k Door bovengenoemde uitslag is Resia gepromoveerd naar de 4e klasse K.N.V.B. Uitslag zaterdag 29 mei 1993 Oostrum - Achates 0 - 2 Een terechte uitslag, want Achates was toch net even iets beter dan wij. In het voorprogramma van Oostrum 1 - Resia 1 hadden we het goede voor beeld willen geven, maar de tegenstander had iets meer techniek, net iets feller en iets meer geluk. Na 20 minuten werd door Ben Kempen, die een goede wedstrijd floot, een Achates-speler van het veld gestuurd wegens spugen naar de scheidsrechter. Oostrum kon deze nummerieke meerderheid echter niet uitbuiten. Het was zelfs Achates, dat via een mooie een twee voor de keeper kwam en beheerst 0-1 scoorde. Na de rust kreeg een zeer onrus tig voetballend Oostrum al vrij gauw 0-2 om de oren. Zelfs onze totaal uit vorm zijnde spits Math van Rhee kon niet echt gevaarlijk worden en de beste kansen bleven voor Achates. Dus een terecht verlies, maar niet getreurd volgende week krijgen we D.I.S. Ben bedankt. Pierre Programma zaterdag 5 juni 1993 Oostrum - D.I.S. aanvang 17.00 u. bijeenk. 16.30 u. Mini-stratenvoetbal-toernooi op zondag 6 juni 1993 Onderstaand treft men de poule-indeling van het toernooi aan. De teams zijn verdeeld in 3 poules. De poule-winnaars, aangevuld met een team dat als tweede geëindigd is, gaan over naar de halve-finale. De finale is rond 17.30 uur gepland. Aan de leiders van de straat c.q. straten is gevraagd om te zorgen voor opberging van kleding (tent, caravan, etc.). Deze kunnen geplaatst worden rond het tennisveld of terzijde van het hoofdveld. De kleedlokalen worden vrijgehouden voor ieder die zich na afloop van het toernooi wil douchen. De 9 VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 9