LAAT CARAPATIËNTEN NIET STIKKEN Aan alle inwoners van Oostrum Hierbij delen wij U mede dat de opbrengst van de collecte die vorige week gehouden werd 924,45 opgebracht heeft. Hiervoor willen wij speciaal de dames van de OVB heel hartelijk danken, omdat zij bereid waren voor het Astma Fonds te willen collecteren. Alle Oostrumse mensen van harte bedankt voor Uw gulle gift, waarmee wij zullen zorgen dat de carapatiënten weer wat opgeluchter kunnen ademhalen. Collecte - Organisatie Astma-Fonds, Oostrum o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Onze begraafplaats In het afgelopen jaar zijn er nogal wat veranderingen aangebracht op ons kerkhof. Het geheel is voorzien van een deugdelijke afrastering. De be staande begroeiingen zijn gesnoeid en het geheel is uitgebreid met een nieuw aangelegde groenstrook. Als afronding van deze herinrichting zijn er vuilnisbakken geplaatst. Het blijkt noodzakelijk te zijn om een beroep te doen op de bezoeker van onze begraafplaats om deze bakken ALLEEN te gebrui ken voor het storten van plantaardig afval. In de containers worden plastic zakken geplaatst en deze zijn NIET bestand tegen: Het storten van glas en scherpe voorwerpen Het storten van grond Het storten van puin De volle zakken worden wekelijks verwijderd door mensen die zich geheel vrijwillig hiervoor inzetten. Maar zakken die 60 kg wegen omdat er grond of glas inzit zijn niet te tillen. Wij doen een beroep op uw medewerking om onze begraafplaats netjes te houden. '~?Het kerkbestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Leden "Koor Harmony" - Maandag 7 juni a.s. is er geen repetitie - Eerste repetitie is weer op maandag 14 juni a.s. - Programma voor juni: zaterdag 19 juni avondmis van 19.00 uur zondag 27 juni mis van 10.00 uur - Zaterdag 26 juni a.s. uitstapje met koor. Nadere informatie volgt op maandag 14 juni Bestuur "Koor Harmony" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 Üf Astma ZZ Fonds

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7