09.00 u. Toos Bernaerts 09.00 u., Truus Vermeulen 09.00 u. Herman de Kleijn 09.00 u. Gest. jaardienst Jos Thielen en Maria Rutten 19.00 u. Toon Muller (namens de bewoners van de Ooster- Thienweg), Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Paul de Beer, Ralph Kessels, Ivo Ghielen, Martijn Kempen Zondag 08.30 u. Maurice van Mill, Emil Moure, Wim Clephas, Paul van O Haeren 10.00 u., Lisette Janssen, Bianca Camps, Judith Philipsen, Susan Frederix Weer volop vreugde en dankbaarheid! Goed, blij nieuws van Goetzenhof 19 - van Peter en Marij Koch-de Kleijn. Zij verlangden naar 'n derde kind, en er kwam op 19 mei 'n derde kind, een zoon "JENS", broertje van Maike en Stijn. Spanningen en offers zijn vergeten en hebben plaats gemaakt voor grote vreugde en dankbaarheid om hun derde kind dat gewenst was, waarnaar verlangd werd en dat zij beschouwen als 'n heerlijk geschenk van God. Hun zorg en werk zijn weer groter geworden, maar dat beschouwen zij niet als een last, ze weten waarvoor ze werken en doen dat met liefde en plezier voor hun drie schatten van kinderen. Kleine kinderen brengen immers alleen nog maar meer vreugde en zon in huis; de echte zorgen komen pas als kinderen groot worden. Zij weten zich door God gesteund, die hun dit nieuwe leven aan hun zorgen heeft toevertrouwd. JHet is voor 'n pastoor altijd prettig 'n geboortekaartje te mogen ontvangen, an weet je dat die ouders nog 'n band met de parochie op prijs stellen. En als het dan ook nog duidelijk wordt dat zij hun kind ook willen laten dopen, dan is je eerste gedachte: heerlijk, gelukkig voor 'n kind zulke ouders te mogen hebben voor wie de band met Christus nog 'n grote waarde heeft in hun leven; dat kind is weer in goede handen. Peter en Mary, van harte proficat met jullie derde kind, met jullie zoon "JENS". Moge JENS 'n grote vreugde voor jullie blijven en moge JENS zelf als 'n gezond, blij en gelukkig mens in jullie gezin opgroeien, 'n heel mooi leven tegemoet gaan. Onze beste wensen voor jullie allen. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 5

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5