REDAKTIE: Westerthienweg 11Oostrum, tel. 8 38 03 RABOBANK: No. 14.00.01.751 22ejaargang no. 22 3 Juni 1993 abonnementsprijs 17,50 per jaar ATTENTIE - ATTENTIE - ATTENTIE - ATTENTIE De kopij voor het Oostrum's Weekblad kunt u voortaan inleveren bij M. Holtackers, Westerthienweg 11 in Oostrum. De sluitingstijd is maandagavond 20.00 uur. Onze kerk staat in de steigers Het zal u niet zijn ontgaan dat met het groot onderhoud van onze kerk is begonnen. De eerste fase omvat de gedeeltelijke renovatie van het dak, de restauratie van de glas in lood ramen, het gedeeltelijk herstel van het voegwerk en het vernieuwen van de elektrische installatie. In het najaar van 1992 hebben we vooruitlopend op het stookseizoen de centrale verwarmingsketel vernieuwd. Het totale onderhoud van onze kerk zal gefaseerd over een aantal jaren worden uitgevoerd. De kosten hiervan bedragen 675.000. Dat is een zware aanslag op de middelen van de kerk. Gelukkig is door goed en degelijk financieel beleid van de voorgaande kerkbestuurders een reserve gevormd. Daarnaast is er door de rijksdienst van momumentenzorg door het bisdom en door de provincie een subsidie-bedrag toegezegd van maar liefst f** 280.000. Maar toch we komen nog een bedrag tekort van ongeveer 100.000. Om dit tekort te dekken doen wij een beroep op alle inwoners van oostrum. De Oostrumse kerk is een van de weinige gebouwen in de gemeente Venray welk op de rijksmonumentenlijst is geplaatst. Kortom een gebouw met historische waarde. Om die reden wordt er door de verschillende instanties een maximaal bedrag aan subsidie gegeven. Het kerkbestuur vertrouwt erop dat er ook u wat aangelegen is dat dit gebouw voor onze kinderen en kleinkinderen bewaard zal blijven. In de afgelopen week bent u benaderd met het verzoek om er eens over te denken wat uw mogelijkheden zijn. Deze week zullen de enveloppen door de OOSTRUMs WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 1