duur van de wedstrijden zijn 15 minuten en deze worden allen op het hoofd- veld gespeeld waar 4 veldjes zijn uitgezet. Door de kleinste jeugd van de Voetbalvereniging Oostrum wordt tijdens dit toernooi om de "Broeder Huibers Troffee" gevoetbald. Deze wedstrijden zijn in het middagprogramma opgenomen. Zie verdere mededeling afdeling jeugdvoetbal. Vor een "natje" en voor de versterking van de inwendige mens wordt in ruime mate voorzien. Ook aan de jeugd is gedacht want voor hun wordt een luchtkussen opgezet en tevens bestaat de mogelijkheid om met een huifkar een tochtje te maken door de bosrijke omgeving van Oostrum. Dus voor elk wat wils!!!!!!!!! Mogelijk zijn er nog sportievelingen die zich alsnog willen aanmelden dan is dit mogelijk bij de leider(s) van de straat. Bij voorbaat wensen wij de deelnemers en supporters een sportieve en een zeer plezierige middag toe, Tot zondag 6 juni op het sportpark "De Spar" aanvang: 12.00 uur Poule A Westerthienweg e.a. Watermolenstraat e.a. Asselberghsstraat e.a. Wanssumseweg e.a. Goetzenhof Geysterseweg -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Poule B Hatendonkstraat Valkenkampstraat e.a Jofferspas v. Broekhuizenstraat I Binnenhof Poule C v. Broekhuizenstraat Randenrade Oosterthienweg Kloosterstraat e.a. Stationsweg Toneelclub "De Vlasbloem" Op zaterdag 12 juni houden wij onze jaarlijkse feestavond. Nadere gegevens hierover worden te zijner tijd bekend gemaakt door de feestcommissie. Nieuw Leden: Heb je zin om lid te worden van de toneelclub, als acteur/ actrice, of als decorbouwer en ben je 16 jaar of ouder geef je dan op bij een van de onderstaande bestuursleden. Doen, hardstikke gezellig!!! Arnold Linders Mia Tacken Netty van Reenen. Groeten, Bestuur v.d. Vlasbloem. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 10