Senioren zijn kampioen, en hoe!!! Aan het begin van de tweede helft van de buitencompetitie stonden we nog 4 punten voor op onze rivaal Swift uit Velden. Helaas hielden we dit niet zo want we speelden gelijk tegen Peelkorf (Ysselsteyn) en verloren van Swift. Ondertussen had Swift alles gewonnen en ze begonnen al aardig dichtbij te komen. Dat dit niet ten goede kwam aan de rust in ons spel was duidelijk te merken in onze op een na laatste wedstrijd tegen Lottum, waar we door ons toch iets te nerveuze spel, maar net wonnen met 3 - 2. Toen gebeurde er wat iedereen gehoopt, ^.maar weinig gedacht hadden: Swift verloor van Peelkorf, waardoor ze geen kans meer hadden op de eerste plaats. Met nog en wedstrijd te gaan waren we KAMPIOEN. Afgelopen zondag moesten we onze laatste wedstrijd tegen Merselo. Ook die wonnen we net, mede door een belangrijk doelpunt van Christel. Senio ren nog bedankt voor het invallen en ook het grote aantal supporters bedankt voor jullie steun en het spandoek! Omdat ik mijn studie in Den Haag toch moeilijk kan combineren met het korfbal in Oostrum heb ik na heel lang twijfelen toch besloten ermee te stoppen. Daarom wil ik trainster Petra, leidster Marion en het team: Sharon, Judith, Ingrid, Daniëlla, Petra, Marian, Moniek en Maud bedanken voor alles en misschien mis ik het toch wel zo erg dat ik volgend seizoen weer terug kom, wie weet? Heel veel succes in de 2e klasse. De groeten Chantal. Hiep, hiep, hoera, onze senioren zijn kampioen. Proficiat, het is geweldig. Succes in de 2e klasse. Het Bestuur. Uitslagen gespeelde wedstrijden: Sen. 1 Oostrum - Merselo 6 - 5 Sen. 2 Oostrum - Swift 6 5-5 Jun. B Oostrum - Grubben 1 - 0 Pup. C Oostrum - Merselo 0 - 7 Monos: Oostrum - Castenray 2 2-0 Peelkorf 3 - Oostrum 0 - 1 Eindstand 10 wedstrijden: 13 punten 2e Plaats geëindigd in de buitencompetitie, Proficiat! Voor de mono's: voorlopig is er geen trainen tot na de vakantie 9 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 9