OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames Op dinsdag 1 juni a.s. is er weer een fietstocht georganiseerd met als doel de pottenbakkerij in Bergen. Vindt u het leuk om mee te fietsen dan kunt u zich t/m zondag 23 mei opgeven bij Riny Kempen, tel. 8 05 50. Wij vertrek ken 's morgens en zijn in de namiddag weer terug in Oostrum. Nadere gegevens komen volgende week in dit blad. Het bestuur U hebt inmiddels allemaal de lijst omtrent de fietsvierdaagse ontvangen. Er worden weer veel dames en niet te vergeten heren gevraagd om deze dagen goed te laten verlopen. Deze lijst wordt in de week van 24 mei door uw buurtleidster opgehaald. Vul de lijst weer in, want zonder uw hulp kunnen ook wij niets. Bedankt!!! Werkgroep O.V.B. Fietsvierdaagse Mini-straten-voetbaltoernooi op zondag 6 juni a.s. Hopelijk zullen wederom vele voetballers het sportpark bevolken om aan het mini-straten-voetbaltoernooi mee te doen. De aanvang is: 12.00 uur. Indien er nog sporters zijn die alsnog mee willen doen dan kan dit door opgave bij de "leider" van de betref fende straat. Op deze zondag is er op het sportpark voor jong en oud van alles te zien, maar ook te beleven. Er wordt gevoetbald om de mini- straten-voetbaltroffee. Die zoals ieder wel bekend zal zijn door Toon van Soest beschikbaar is gesteld. Door de kleinere jeugd wordt gevoetbald om de "broeder Huibers Troffee". leder jaar weer een mooie gelegenheid om de "Oostrumse talentjes" aan het werk te zien. Ook wordt er door de korfbalklub een groot familie-toernooi gehouden. Voor de kleinste en de wat grotere jeugd zijn er weer de huifkar en het springkussen. Dus voor elk wat wils!! Voor een "natje" en voor de versterking van de inwendige mens wordt in ruime mate voorzien. Dus zondag 6 juni - op naar het sportpark "De Spar Tot ziens!! 4 VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4