Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Vennekens en echtgenote en wederzijdse fam. (Venrode-koor) Niels Cox, Rogier Peeters, Niels Nielen, Richard Duin Erik Schuurmans, Paul de Beer, Martijn Kempen, Roel v.d. Berg Annet Jeucken, Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels Maria, U bent de wegwijzer naar God, het teken van hoop, het voorbeeld voor de kinderen Gods, de hoop van de kleinen, de steun van de zwakken, de troosteres van hen die lijden, de bode van her Rijk Gods. Maria, moeder van God, bid voor ons die U vereren in deze mei-maand. Iedere dag na de H. Mis van 9.00 uur rozenkrans gebed. Woensdag om 19.00 uur Plechtig Lof met rozenkransgebed. De zang wordt verzorgd door het Gregoriaans Koor van Venray, onder leiding van Wim Snijders. Bedankt!! Stralend weer, prachtige versiering dankzij de vele vrijwilligers en vrijwilligsters en hen die bloemen schonken. Verder 'n Goede opkomst van onze Harmonie en zangkoor, de vele kinderen die bloemen strooiden, de schutterij "het Zandakker" van Venray, de volksdans groep van Wanssum - dat alles werkte mee voor 'n heerlijke Maria-proces- sie, waar ik met dankbaarheid aan terugdenk. Daarom heel hartelijk dank allen die zich op de een of andere manier hebben ingezet voor deze processie. We zien jullie allen weer graag terug bij de Sacraments-processie op zondag 13 juni. Nogmaals allen hartelijk dank. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Excuses, door een interne fout binnen ons computernetwerk is de vorige week abusievelijk de rubriek doktoren en apotheek niet veranderd. Voor het ontstane ongemak bieden wij langs deze weg onze excuses aan. NLW-Bedrijven, Grafisch Centrum 3

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3