Jammergenoeg was de eindstand 0 - 0, waardoor we tweede werden in de poule. We hebben ondanks dat toch een leuke en gezellige dag gehad. Groetjes van de meiden van groep 8. Jongens voetbaltoernooi Bij de jongens waren vier poules. Twee wedstrijden werden gewonnen en twee speelden we gelijk. Hierdoor werden we tweede in de poule en gingen we niet door naar de halve finale. De Foekepot, waartegen we gelijk speelden gingen wel door naar de halve finale. Het was natuurlijk wel een gezellige dag en er waren veel supporters. Topscoorders werden Maurice en Sjors met elk drie doelpunten. De groepen 7 en 8 gaan op maandag 21 juni op schoolreis. Waar de reis naar toe gaat is nog een verrassing, maar het belooft nu al een onvergetelijke dag te worden. Groep 7 De kinderen van groep 7 hebben op 21 april j.l. de Verkeersproef gemaakt. Alle kinderen zijn geslaagd, dus proficiat!! Tevens kregen alle kinderen het verkeerstijdschrift "Move". Dit is bedoeld om leerlingen en ouders te informeren over verkeersveiligheid. De uitslag van de Entreetoets wordt verwacht in de periode 17 t/m 21 mei. Op 7 mei gingen we op excursie naar het PTT-postsorteercentrum De Hulst. Eind juni gaan we nog een keer op excursie maar dan naar de gemeente politie in Venray. Groep 6 Op 26 april zijn we weer naar de pre-historische nederzetting in Eindhoven geweest. Met de geschiedenis lessen hadden we de Ijzertijd net afgerond, dus was het leuk om een dag in een Ijzertijd-dorp te leven. Gelukkig waren de weergoden ons wel gezind. Stralende zon! In het dorp moesten we hard werken om voldoende voedsel voor die dag te hebben en twee vuren te onderhouden. Ook werd er nog hout gekapt, graan gemalen, groenten schoongemaakt, deeg gekneed enz. Gelukkig was er ook nog voldoende tijd over voor leuke spellen, zoals: speerwerpen, kanovaren en een gezel schapsspel met steentjes. Zo werd het al met al een gezellige dag in de oertijd. Binnenkort brengen we ook nog een bezoek aan het Freulekeshuus in Venray, waar we opgravingen gaan bekijken uit de steen-, brons- en ijzertijd en de tijd van de Romeinen. Met de Romeinse tijd zijn we nu bezig. Groep 5 Op woensdag 21 april heeft het voetbalteam van groep 5 deelgenomen aan 12

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 12