Een verslag van het kampweekend voor groep 6 en 7 van de Aide Beek d.d. 11-4-93 Beste lezers, Jullie weten dat we met de Aide Beek op kamp zijn geweest in Well. Het was echt heel leuk. Toen we er aankwamen mochten we lekker buiten spelen. Daar gingen we wandelen in het Meeuwenven in Well. Een paar jongens hadden daar een hagedis gevonden. Toen we terug waren aten we frites en gingen we spelletjes doen. Daarna gingen we wandelen in het donker (erg griezelig). Daarna gingen we een kampvuur maken en kre ngen er chips bij. Toen gingen we naar bed (maar maakten toen nog wel her rie). Toen 's morgens ontbeten we lekker met een ei. En toen gingen we vlagverovertjes doen. En daarna gingen we en hadden een leuk kamp gehad. Noud v.d. Mortel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- dorpsraad „rwrkcomite ooshram* Dinsdag 13 april Dorpsraad-Voorzittersvergadering 20.00 uur. Gemeenschapshuis Oostrum. Burgemeester Waals en Wethouder Truyen zullen op deze vergadering aanwezig zijn. Hou deze avond vrij en bezoek deze vergadering. Dorpsraad Werkcomité Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Feest bij V.V.O. Daverende demonstratie Nog maar 4 weken, dan is het zo ver: Feest bij V.V.O. Vrijwel alles is geregeld, afspraken zijn gemaakt en niets staat nog in de weg om 15 mei een fantastische Wild West feestdag te laten worden. Met één onderdeel is de feestcommissie nog bezig: Een daverende wildwest demonstratie. 7 secretariaat: Rosmolenweg 15807 EM Oostrum, tel. 04780 - 8 30 43 ^VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7